Програми вступних випробувань

Вступні випробування на базі атестата про ПЗСО для здобуття ступеня бакалавр:

Програма вступного випробування з української мови і літератури при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Програма вступного випробування з історії України при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Програма вступного випробування з математики при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Програма вступного випробування з географії при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Програма вступного випробування з хімії при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Програма вступного випробування з біології при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземної мови при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавр у форматі PDF.

Вступні випробування на базі диплома молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра:

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ БАКАЛАВРА З ГАЛУЗЗІ ЗНАНЬ 07 “УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ” ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 071“ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ” у форматі PDF.

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 072 "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ" ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ у форматі PDF.

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 051 "ЕКОНОМІКА" (СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ "ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА", "МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА") ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з технології виробництва кулінарної продукції при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 181 "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" у форматі PDF.

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА З СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 “ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА” ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з дисципліни "МАРКЕТИНГ" при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 075 "МАРКЕТИНГ" у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 081 "ПРАВОЗНАВСТВО" у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 122 «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з організації туризму і обслуговування в закладах ресторанного господарства при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 242 «ТУРИЗМ» у форматі PDF.

Програма вступного випробування з дисципліни "МЕНЕДЖМЕНТ" при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" у форматі PDF.

Додаткові вступні випробування на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня бакалавра:

ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здобутого за іншою спеціальністю ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 071“ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ” у форматі PDF.

ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 072 "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ" ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ у форматі PDF.

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 051 "ЕКОНОМІКА" (СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ "ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА", "МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА") ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ у форматі PDF.

Програма  вступних випробувань з технології виробництва кулінарної продукції при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 181 "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" у форматі PDF.

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА З СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 “ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА” ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з дисципліни "МАРКЕТИНГ" при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 075 "МАРКЕТИНГ" у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 081 "ПРАВОЗНАВСТВО" у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 122 «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» у форматі PDF.

Програма вступних випробувань з організації туризму і обслуговування в закладах ресторанного господарства при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 242 «ТУРИЗМ» у форматі PDF.

Програма вступного випробування з дисципліни "МЕНЕДЖМЕНТ" при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" у форматі PDF.

Вступні випробування на базі ступеня бакалавра для здобуття ступеня магістра:

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 051 "ЕКОНОМІКА" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 051 "ЕКОНОМІКА"  у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 071 "ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ"  у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 071 "ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 072 "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"  у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 072 "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" (спеціалізація «Управління інноваційною діяльністю») у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" (спеціалізація «Управління інноваційною діяльністю») у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" (спеціалізація "Управління фінансово-економічною безпекою") у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" (спеціалізація "Управління фінансово-економічною безпекою") у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 075 "МАРКЕТИНГ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 075 "МАРКЕТИНГ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 081 "ПРАВО" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 "ПРАВО" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 181 "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 181 "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 241 "ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 241 "ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 292 "МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 292 "МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ" у форматі PDF.

Програма вступного випробування з фахових дисциплін при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 081 "ПРАВО" у форматі PDF.

 

 

Додаткові вступні випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра:

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 051 "Економіка" у форматі PDF.

ПРОГРАМА додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра  за спеціальністю 071 "ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ" у форматі PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 072 "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ" у форматі PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 "МЕНЕДЖМЕНТ" у форматі PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 075 "МАРКЕТИНГ" у форматі .PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ" у форматі PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 181 "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" у форматі .PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 241 "ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА" у форматі .PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 292 "МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ" у форматі .PDF.

Програма додаткового вступного випробування на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081"ПРАВО" у форматі .PDF.

Обираєте ЛТЕУ?

АНОНС

ЛТЕУ

Оголошено конкурс

на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ

Міністерство освіти і науки України
Міністерство освіти і науки України
Центр дистанційного навчання ЛКА
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Центральна спілка споживчих товариств України