Міжнародна співпраця

03.11.2016 16:09

В рамках Міжнародного проекту та Угоди про співпрацю між Львівським торговельно-економічним університетом та IPS (Intytut Przemyslu Skórzanego, м. Лодзь, Республіка Польща) 20-21 жовтня 2016 р. доцент кафедри товарознавства та технології непродовольчих товарів Наталія Попович на запрошення IPS представляла ЛТЕУ на урочистих заходах з нагоди святкування 65-ти річчя цього інституту та передала вітання від імені ректора ЛТЕУ професора Петра Куцика.

В рамках цих святкувань 20 жовтня 2016 р. доц. Н. Попович взяла участь у науковій конференції за результатами роботи Міжнародного проекту ERASMUS +"SHOES MADE in EU: The European Shoemaker" (м. Лодзь, Республіка Польща), а 21 жовтня 2016 р. – представила доповідь на тему «The Optimization of the system "price – quality" in shoes» англійською мовою на ІІ-й міжнародній конференції «Science for Business: Innovations for textiles, polymers and leather», яку організував IPS.

З нагоди 65 річчя IPS його директор пан. Богуслав Возняк вручив доц. Н. Попович Ювілейний Знак та Подяку за плідну співпрацю і вклад у розвиток IPS, а також відповідний міжнародний сертифікат про участь у конференціях.

Фотогалерея:

 

 

1
  • 1
2
  • 2
3
  • 3
4
  • 4
5
  • 5
Відображено зображень з 1 по 5 із 5