Збори трудового колективу факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування

21.12.2017 10:20

20 грудня 2017 року в конференц-залі факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування відбулися збори найвищого органу його управління - збори трудового колективу, де основним питанням порядку денного була рекомендація кандидатури щодо обрання на посаду декана факультету.

Трудовий колектив одноголосно підтримав кандидатури зав. кафедри товарознавства та технології непродовольчих товарів проф. Пелик Лесі Василівни на обрання головою, а доцента кафедри митного та технічного регулювання Шестопал Галини Сергіївни – секретарем зборів.
Розпочинаючи збори, головуюча проінформувала присутніх про те, що ректоратом університету 3 листопада 2017 року було оголошено конкурс щодо обрання на посаду декана факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування. Відповідна інформація була розміщена в газеті «Високий Замок» і на сайті університету.
У відведений законодавством термін заяву та усі необхідні документи на конкурс подав доцент кафедри товарознавства, технологій і управління якістю харчових продуктів Гаврилишин Володимир Володимирович. Після цього Пелик Л. В. надала слово претенденту на посаду декана.
Доцент Гаврилишин В. В. у виступі не акцентував увагу на тому, що ним і колегами зроблено за неповні два роки керівництва, а довів до присутніх своє бачення майбутнього розвитку факультету. А це вдосконалення освітнього процесу, покращення наукової роботи, поліпшення матеріально-технічної бази для забезпечення навчально-виховного процесу, створення комфортних умов для навчання і дозвілля студентів та ін.
В обговоренні кандидатури на посаду декана факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування прийняли участь завідувачі кафедр: туризму та готельно-ресторанної справи, проф. Мізюк Богдан Михайлович, харчових технологій, проф. Ощипок Ігор Миколайович, підприємництва, торгівлі та логістики, проф. Апопій Віктор Володимирович, товарознавства, технологій і управління якістю харчових продуктів, проф. Сирохман Іван Васильович, менеджменту, проф. Трут Ольга Олексіївна.
Виступаючі відмітили організаторські здібності претендента, його вміння, як ефективного менеджера, та виразили впевненість, що він, як творча креативна особистість, як керівник з чітким баченням майбутнього, зможе вивести факультет на новий виток його розвитку, щоб і надалі він залишався лідером університету.
Представник студентського самоврядування факультету, студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Богдан Базюк від імені студентської молоді підтримав кандидатуру Гаврилишина В. В. і зазначив, що Володимир Володимирович завжди переймається роботою студентського самоврядування.
Після обговорення кандидатури було обрано лічильну комісію, а головуюча проф. Пелик Л. В. ознайомила присутніх членів трудового колективу з порядком голосування і передала пакет з бюлетенями голові лічильної комісії.
По закінченню голосування лічильна комісія у спеціально відведеному приміщенні підрахувала голоси, а її голова проф. Ощипок І. М. оголосив результати.
Із 63 осіб, присутніх в залі на зборах трудового колективу, бюлетені отримали 63 особи. «За» проголосували - 62 особи і проти - 1.
Таким чином, збори трудового колективу факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування рекомендували Вченій раді університету кандидатуру на посаду декана Гаврилишина Володимира Володимировича.
На завершення заходу, Володимир Гаврилишин висловив вдячність колективу факультету за високу довіру і підтримку.