Плеша Василь Іванович

старший викладач кафедри комп'ютерних наук.

Працює у Львівському торговельно-економічному університеті на посаді старшого викладача кафедри комп'ютерних наук. З 2005 року по 2018 рік працював викладачем та завідувачем лабораторії інформаційного забезпечення на кафедрі бухгалтерського обліку, з 2018 року по теперішній час – на кафедрі комп'ютерних наук. Науково-педагогічний стаж роботи у Львівському торговельно-економічному університеті з 2005 року.

Освіта вища –  у 2001 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю "Облік і аудит" з кваліфікацією економіста, викладача економіки. Впродовж 2001-2004рр. навчався в аспірантурі Львівської комерційної академії. Зараз здобувач магістратури за спеціальністю "Комп'ютерні науки" у Львівській філії ПВНЗ "Європейський університет".

Викладає такі дисципліни:

  • Програмування в середовищі професійних бухгалтерських пакетів.
  • Комп'ютерні мережі та телекомунікації.
  • Комп'ютерні мережі.
  • Основи роботи Web-сервісів.
  • Комп'ютерно-технічні засоби у рекламі і PR.

Відповідальний виконавець наукової теми "Розробка комп’ютерних технологій перевірки знань на базі різних принципів побудови тестових завдань з застосуванням баз даних, Інтранет та мультимедійних засобів"
держрегістрація № 0119U002321.

Керівник постійно діючим студентським науковим гуртком "Оптимізація та оновлення апаратного забезпечення".

Член Громадської організації "Українське науково-освітнє ІТ товариство".

Проводить заняття у студентів спеціальності "Комп'ютерні науки" та інших спеціальностей з дисциплін: "Основи роботи Web-сервісів", "Комп'ютерні мережі", "Програмування в професійних бухгалтерських пакетах", "Комп'ютерно-технічні засоби у рекламі і PR", "Інформаційні системи і технології", "Комп'ютерні мережі та телекомунікації"

Є автором та співавтором більш як 25 наукових та навчально-методичних праць, з яких чотири навчальних посібника (два з грифом МОН). Зокрема, посібник "Програмування в середовищі офісних застосувань" (співавтори Л. І. Хмілярчук, В.І.Бабич, В.І.Плеша), навчально-методичний посібник "Облік у системі "1С: Підприємство" (співавтори Куцик П.О., Макарук Ф.Ф., Плеша В.І.), "Бухгалтерський облік у споживчій кооперації" (навчальний посібник з грифом МОН України, співавтори Озеран В.О., Волошин А.М., Куцик П.О. та ін.), "Енциклопедія інвестицій" (навчальний посібник з грифом МОН України, співавтори Дяків Р.С., БоханА.В., Бурлаков О.М. та ін.)

Підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність шляхом стажування з питань особливостей і методики викладання дисциплін у вищих навчальних закладах та надаючи консультації установам, підприємствам, організаціям з питань використання та налаштування продуктів програмного забезпечення обліку, професійних бухгалтерських пакетів; програм інтернет-банкінгу, налаштування комп'ютерних мереж, адміністрування операційних систем. У 2018 році пройшов стажування в Львівській філії ПВНЗ "Європейський університет" на кафедрі математики та комп’ютерних дисциплін, та Національному Університеті “Львівська політехніка”  на кафедрі інформаційних систем і мереж.

Обираєте ЛТЕУ?


ЛТЕУ

Реєстрація на ЗНО для вступу до магістратури

триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 р.


ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен