Плеша Василь Іванович

старший викладач кафедри комп'ютерних наук.

Працює у Львівському торговельно-економічному університеті на посаді старшого викладача кафедри комп'ютерних наук. З 2005 року по 2018 рік працював викладачем та завідувачем лабораторії інформаційного забезпечення на кафедрі бухгалтерського обліку, з 2018 року по теперішній час – на кафедрі комп'ютерних наук. Науково-педагогічний стаж роботи у Львівському торговельно-економічному університеті з 2005 року.

Освіта вища –  у 2001 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю "Облік і аудит" з кваліфікацією економіста, викладача економіки. Впродовж 2001-2004рр. навчався в аспірантурі Львівської комерційної академії. Зараз здобувач магістратури за спеціальністю "Комп'ютерні науки" у Львівській філії ПВНЗ "Європейський університет".

Викладає такі дисципліни:

  • Програмування в середовищі професійних бухгалтерських пакетів.
  • Комп'ютерні мережі та телекомунікації.
  • Комп'ютерні мережі.
  • Основи роботи Web-сервісів.
  • Комп'ютерно-технічні засоби у рекламі і PR.

Відповідальний виконавець наукової теми "Розробка комп’ютерних технологій перевірки знань на базі різних принципів побудови тестових завдань з застосуванням баз даних, Інтранет та мультимедійних засобів"
держрегістрація № 0119U002321.

Керівник постійно діючим студентським науковим гуртком "Оптимізація та оновлення апаратного забезпечення".

Член Громадської організації "Українське науково-освітнє ІТ товариство".

Проводить заняття у студентів спеціальності "Комп'ютерні науки" та інших спеціальностей з дисциплін: "Основи роботи Web-сервісів", "Комп'ютерні мережі", "Програмування в професійних бухгалтерських пакетах", "Комп'ютерно-технічні засоби у рекламі і PR", "Інформаційні системи і технології", "Комп'ютерні мережі та телекомунікації"

Є автором та співавтором більш як 25 наукових та навчально-методичних праць, з яких чотири навчальних посібника (два з грифом МОН). Зокрема, посібник "Програмування в середовищі офісних застосувань" (співавтори Л. І. Хмілярчук, В.І.Бабич, В.І.Плеша), навчально-методичний посібник "Облік у системі "1С: Підприємство" (співавтори Куцик П.О., Макарук Ф.Ф., Плеша В.І.), "Бухгалтерський облік у споживчій кооперації" (навчальний посібник з грифом МОН України, співавтори Озеран В.О., Волошин А.М., Куцик П.О. та ін.), "Енциклопедія інвестицій" (навчальний посібник з грифом МОН України, співавтори Дяків Р.С., БоханА.В., Бурлаков О.М. та ін.)

Підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність шляхом стажування з питань особливостей і методики викладання дисциплін у вищих навчальних закладах та надаючи консультації установам, підприємствам, організаціям з питань використання та налаштування продуктів програмного забезпечення обліку, професійних бухгалтерських пакетів; програм інтернет-банкінгу, налаштування комп'ютерних мереж, адміністрування операційних систем. У 2018 році пройшов стажування в Львівській філії ПВНЗ "Європейський університет" на кафедрі математики та комп’ютерних дисциплін, та Національному Університеті “Львівська політехніка”  на кафедрі інформаційних систем і мереж.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.

ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.

Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Центр дистанційного навчання ЛКА
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Міністерство освіти і науки України