Котуха Олександр Степанович

декан юридичного факультету, професор кафедри цивільного права та процесу

ORCID ID: 0000-0002-1198-8849
Researcher ID: G-6561-2019

Олександр Котуха народився 23 листопада 1978 року у смт. Млинів, Рівненської області. У 1996 році закінчив Млинівську ЗОШ №1.

У 1996-2001 роках навчався на юридичному факультеті Львівської комерційної академії. З вересня 2001 року і дотепер працює у Львівському торговельно-економічному університеті (колишній Львівській комерційній академії), в якій послідовно займав посади асистента, старшого викладача, доцента.

Працюючи на кафедрі цивільного права та процесу, викладає дисципліни: „Юридичний практикум”, „Житлове право”, „Адвокатура та нотаріат України”. Робота викладача вимагає постійного наукового та практичного вдосконалення, саме тому Олександр Котуха наукову роботу поєднує з навчально-методичною та практичною діяльністю.

Ставши адвокатом з 2004 року, керуючи юридичною клінікою „Pro bono” на факультеті, традиційно бере участь у конференціях Всеукраїнського і Міжнародного рівнів.

Активно займаючись науковою роботою, після навчання у аспірантурі ЛДУВС України у 2011 році захистив кандидатську дисертацію.

Ініціативно працюючи та розширюючи сферу наукових інтересів є постійним активним учасником воркшопів та тренінгів з медичного права: „Права людини у сфері охорони здоров‘я: проблеми правореалізації і правозастосування” 2015 р., Міжнародний воркшоп з викладання курсу „Медичне право України” 2016 р., міжнародний круглий стіл „Основи законодавства України про охорону здоров’я як „національна медична конституція”: історія створення, проблеми і перспективи закону” 2017 р., круглий стіл „Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування” 2018 р., та ін.

15 листопада 2013 року за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі кандидата юридичних наук, доцента кафедри цивільного права і процесу - Котуху Олександра Степановича відзначено Дипломом лауреата обласної премії талановитим молодим ученим і спеціалістам.

У 2017 році за наполегливість та професіоналізм у роботі нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України.

Обираєте ЛТЕУ?


ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.


ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен