Шестопал Галина Сергіївна

кандидат сільськогосподарських наук, доцент

ORCID ID:  0000-0003-1023-7805
Researcher ID: F-68362019

Доц., к.с-г.н. Шестопал Г.С. у 1986 р. Закінчила Львівський сільськогосподарський інститут, спеціальність – агрономія - плодоовочівництво, кваліфікація – вчений агроном. Навчання в аспірантурі з 1989 по 1992 р. р. у м. Санкт-Петербург (РФ).

За виграним грантом від міністерства сільського господарства Канади пройшла стажування у Канаді у 1995 році.  

У 2014 році закінчила Національний університет "Львівська політехніка", спеціальність – якість, стандартизація, сертифікація; кваліфікація – магістр з управління якістю.

Працює на кафедрі експертизи товарів та послуг, у зв’язку з перейменуванням кафедри, митного та технічного регулювання з 2002 року. Кандидат с/г наук з 1999 року. Вчене звання доцента кафедри експертизи товарів та послуг було присвоєно в 2004 року. Доцент кафедри експертизи товарів та послуг з 2004 року, у зв’язку з перейменуванням кафедри у 2016 року, на кафедрі митного та технічного регулювання, працює по сьогоднішній день.

З 2004 року виконує обов’язки заступника завідувача кафедри з навчальної роботи.  

З вересня 2005 року доц. Шестопал Г.С. призначена секретарем Вченої ради факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування.

Працювала у міжнародних наукових проектах, зокрема, 2006-2008 р.р. – у проекті Агентства Міжнародного розвитку США (USAID), грант ЕРР-А-00-04-000-16-00.

У 2012/2013 роках працювала в рамках проекту шведського Агенства Міжнародного Розвитку (SIDA) та шведського Товариства Охорони Природи (SSNC) "Технології органічного сільського господарства".

Приймає участь у міжнародному науковому проекті «Впровадження сталих альтернативних методів господарювання, шляхом створення екологічної громадської думки і громадського руху за збереження і захист локальних екосистем» (ССВ 17-18:2020). Фінансується ССВ (коаліція Чиста Балтика), Forum SYD та Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA). Розглядаються питання стандартизації і сертифікації органічної продукції.

Доц. Шестопал Г.С. є автором 85 наукових праць в т.ч. монографії “Формування якості ягідної продукції під час виробництва та реалізації”, співавтором 3-х  науково-популярних  книг; 2-х довідників, 1-го – атласу помологічних сортів ягідних культур української селекції, 1-го навчального посібника, 13 авторських свідоцтв, 9-ти національних стандартів та 20 навчально-методичних праць. Нагороджена Почесною грамотою Укоопспілки та ЛКА.

Доц. Шестопал читає курси та є розробником навчальних дисциплін:

  • Міжнародне технічне регулювання;
  • Технічне регулювання;
  • Стандартизація, метрологія, сертифікація.

Наукові інтереси:

  • теоретичні та прикладні аспекти виробництва продуктів харчування на екологічно безпечній основі;
  • особливості виробництва та сертифікації органічної продукції;
  • товарознавчо-експертні дослідження фруктів і овочів та продуктів їх переробки;
  • актуальні проблеми технічного регулювання (стандартизації, оцінювання відповідності, метрології, ринкового нагляду);
  • інноваційні тенденції поліпшення якості, безпеки товарів та послуг шляхом впровадження системи управління якістю і безпечністю.

Дипломні магістерські роботи, виконані студентами під керівництвом доц. Шестопал Г.С., брали участь у всеукраїнських конкурсах випускних та наукових робіт за напрямком ”Товарознавство та торговельне підприємництво” і були відзначені грамотами у різних номінаціях.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Додатковий набір на навчання!

Прийом документів проводиться з 05 вересня по 20 вересня 2019 року

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.

ЛТЕУ

Прийом в аспірантуру

Заява і документи приймаються з 05 вересня по 27 вересня 2019 року.

Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Центр дистанційного навчання ЛКА
Міністерство освіти і науки України