Костенко Анатолій Васильович

к.ф.м.н, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук.

ORCID ID: 0000-0002-2162-7852
Researcher ID: G-7780-2019

Освіта вища – у 1976 р. закінчив Львівський державний університет ім. Ів. Франка, за спеціальністю “прикладна математика”, кваліфікація – математик.Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, спеціальність 01.02.04 — Механіка деформівного твердого тіла. У 1981 р. захистив дисертацію на тему „Оптимальне за швидкодією керування нагрівом пружних тіл при обмеженнях на термонавантаження”. У 1993 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри програмних засобів інформатики.Викладає такі дисципліни:

  • Об'єктно-орієнтоване програмування.
  • Крос-платформне програмування.
  • Моделі і структури даних.
  • Низькорівневе програмування.
  • Об'єктно-орієнтоване проектування.

Має досвід практичної роботи в галузі інформаційних технологій. В 1976-1987 працював в обчислювальному центрі Львівського філіалу математичної фізики Інституту математики на посадах інженер-програміст; старший інженер-програміст; завідувач виробничої групи.

Після переходу на викладацьку роботу продовжує практичну діяльність з розробки програмного забезпечення. Є учасником створення і підтримки сайту екологічної комісії Львівського центру наукового товариства ім. Шевченка; комплексу застосувань "TestMe" для оцінювання знань студентів.

Керівник науково-дослідної теми "Розробка комп’ютерних технологій перевірки знань на базі різних принципів побудови тестових завдань з застосуванням баз даних, Інтранет та мультимедійних засобів" (держреєстрація № 0119U002321)

Отримав два свідоцтва про авторське право і суміжні права — №58281 від 26.01.15 на базу даних "Довідник назв рослин України" та № 63470 від 11.01.2016 на комп'ютерну програму "Геоінформаційна система Ареали рослин України"

Голова осередка громадська організація "Українське науково-освітнє ІТ товариство" у ЛТЕУ.

Є автором понад 110 науково-методичних праць. Зокрема, підручника “Програмування в середовищі професійних бухгалтерських пакетів (підручник з грифом МОН України, співавтори Костирко С.В., Плеша М.І., Костенко С.Б.), монографії “Maple VII. Основи практичного застосування” (співавтори Гірник М.О., Лучко М.В., Плеша М.І), навчального посібника “Крос-платформне програмування” (співавтори Костирко В. С., Плеша М.І.). Загальна кількість наукових та навчально-методичних праць – 117, у т. ч. за останні 5 років – 12.

Постійно підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність, що забезпечує високу результативність і якість навчання. У 2017 р. пройшов стажування в Національному Університеті “Львівська політехніка”  на кафедрі інформаційних систем і мереж.

За багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність у 2016 р. нагороджено Почесною грамотою ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України та Подякою прем'єр міністра України.

Обираєте ЛТЕУ?


ЛТЕУ

Реєстрація на ЗНО для вступу до магістратури

триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 р.


ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен