Костенко Анатолій Васильович

к.ф.м.н, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук.

ORCID ID: 0000-0002-2162-7852
Researcher ID: G-7780-2019

Освіта вища – у 1976 р. закінчив Львівський державний університет ім. Ів. Франка, за спеціальністю “прикладна математика”, кваліфікація – математик.Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, спеціальність 01.02.04 — Механіка деформівного твердого тіла. У 1981 р. захистив дисертацію на тему „Оптимальне за швидкодією керування нагрівом пружних тіл при обмеженнях на термонавантаження”. У 1993 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри програмних засобів інформатики.Викладає такі дисципліни:

  • Об'єктно-орієнтоване програмування.
  • Крос-платформне програмування.
  • Моделі і структури даних.
  • Низькорівневе програмування.
  • Об'єктно-орієнтоване проектування.

Має досвід практичної роботи в галузі інформаційних технологій. В 1976-1987 працював в обчислювальному центрі Львівського філіалу математичної фізики Інституту математики на посадах інженер-програміст; старший інженер-програміст; завідувач виробничої групи.

Після переходу на викладацьку роботу продовжує практичну діяльність з розробки програмного забезпечення. Є учасником створення і підтримки сайту екологічної комісії Львівського центру наукового товариства ім. Шевченка; комплексу застосувань "TestMe" для оцінювання знань студентів.

Керівник науково-дослідної теми "Розробка комп’ютерних технологій перевірки знань на базі різних принципів побудови тестових завдань з застосуванням баз даних, Інтранет та мультимедійних засобів" (держреєстрація № 0119U002321)

Отримав два свідоцтва про авторське право і суміжні права — №58281 від 26.01.15 на базу даних "Довідник назв рослин України" та № 63470 від 11.01.2016 на комп'ютерну програму "Геоінформаційна система Ареали рослин України"

Голова осередка громадська організація "Українське науково-освітнє ІТ товариство" у ЛТЕУ.

Є автором понад 110 науково-методичних праць. Зокрема, підручника “Програмування в середовищі професійних бухгалтерських пакетів (підручник з грифом МОН України, співавтори Костирко С.В., Плеша М.І., Костенко С.Б.), монографії “Maple VII. Основи практичного застосування” (співавтори Гірник М.О., Лучко М.В., Плеша М.І), навчального посібника “Крос-платформне програмування” (співавтори Костирко В. С., Плеша М.І.). Загальна кількість наукових та навчально-методичних праць – 117, у т. ч. за останні 5 років – 12.

Постійно підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність, що забезпечує високу результативність і якість навчання. У 2017 р. пройшов стажування в Національному Університеті “Львівська політехніка”  на кафедрі інформаційних систем і мереж.

За багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність у 2016 р. нагороджено Почесною грамотою ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України та Подякою прем'єр міністра України.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.

ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.

Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Центр дистанційного навчання ЛКА
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Міністерство освіти і науки України