Крутяк Марія Богданівна

асистент кафедри комп’ютерних наук.

Працює у Львівському торговельно-економічному університеті з 1.11.1995 р на посаді провідного фахівця кафедри програмних засобів інформатики, з вересня 2016 р. по теперішній час — асистент кафедри комп'ютерних наук.

Освіта вища – у 1976 р. закінчила Львівський державний університет ім. Ів. Франка, за спеціальністю “прикладна математика”, кваліфікація – математик.

Має досвід практичної роботи в галузі інформаційних технологій. В 1976–1995 роках працювала в Львівському науково-дослідному радіотехнічному інституті на посаді інженер-програміст.

Відповідальний виконавець науково-дослідної теми "Розробка комп’ютерних технологій перевірки знань на базі різних принципів побудови тестових завдань з застосуванням баз даних, Інтранет та мультимедійних засобів" (держреєстрація № 0119U002321)

Автор навчального посібника "Офісне програмне забезпечення" (співавтори Артеменко В. Б., Пілявський А. І., Швець О. М.). Є співавтором методичних розробок та дистанційних курсів з дисциплін кафедри.

Постійно підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність. У 2018 р. пройшла стажування в Національному університеті “Львівська політехніка”  на кафедрі інформаційних систем і мереж.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.

ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.

Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Центр дистанційного навчання ЛКА
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Міністерство освіти і науки України