Плеша Михайло Іванович

к.ф.м.н, доцент кафедри комп’ютерних наук.

Працює у Львівському торговельно-економічному університеті на посаді доцента кафедри комп'ютерних наук (до 30.08.2016 р. — кафедра програмних засобів інформатики) з 2006 р. – по теперішній час. В університеті на викладацькій роботі працює з 1998 р. Стаж науково-педагогічної діяльності: 20 років.

Освіта вища – у 1995 р. закінчив Львівський державний університет ім. Ів. Франка, за спеціальністю “математичне моделювання фізико-механічних процесів”, кваліфікація – математик.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, спеціальність 01.01.02 — диференціальні рівняння. У 2002 р. захистив дисертацію на тему „Крайові задачі для еліптичних рівнянь другого порядку в областях з ребрами на межі”. У 2006 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри програмних засобів інформатики.

Викладає такі дисципліни:

  • Криптографічні засоби захисту інформації.
  • Операційні системи.
  • Паралельні та розподілені обчислення.

Має досвід практичної роботи в галузі інформаційних технологій, зокрема, приймав участь як фахівець у розробці бази даних „Довідник назв рослин України” (Directory names of plants of Ukraine) - http://ekontsh.civicua.org/system.php

Є співавтором підручника “Програмування в середовищі професійних бухгалтерських пакетів (підручник з грифом МОН України, співавтори Костенко А.В., Костирко С.В., Костенко С.Б.), навчального посібника “Крос-платформне програмування” (співавтори Костенко А. В., Костирко В. С.) та монографії “Maple VII. Основи практичного застосування” (співавтори Гірник М.О.,  Костенко А.В., Лучко М.В.) .

Постійно підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність, що забезпечує високу результативність і якість навчання. У 2019 р. пройшов стажування на виробництві у ТзОВ „Бізнес профіт Консалт” SoftServe IT Academy.

Обираєте ЛТЕУ?


ЛТЕУ

Реєстрація на ЗНО для вступу до магістратури

триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 р.


ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен