Плеша Михайло Іванович

к.ф.м.н, доцент кафедри комп’ютерних наук.

Працює у Львівському торговельно-економічному університеті на посаді доцента кафедри комп'ютерних наук (до 30.08.2016 р. — кафедра програмних засобів інформатики) з 2006 р. – по теперішній час. В університеті на викладацькій роботі працює з 1998 р. Стаж науково-педагогічної діяльності: 20 років.

Освіта вища – у 1995 р. закінчив Львівський державний університет ім. Ів. Франка, за спеціальністю “математичне моделювання фізико-механічних процесів”, кваліфікація – математик.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, спеціальність 01.01.02 — диференціальні рівняння. У 2002 р. захистив дисертацію на тему „Крайові задачі для еліптичних рівнянь другого порядку в областях з ребрами на межі”. У 2006 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри програмних засобів інформатики.

Викладає такі дисципліни:

  • Криптографічні засоби захисту інформації.
  • Операційні системи.
  • Паралельні та розподілені обчислення.

Має досвід практичної роботи в галузі інформаційних технологій, зокрема, приймав участь як фахівець у розробці бази даних „Довідник назв рослин України” (Directory names of plants of Ukraine) - http://ekontsh.civicua.org/system.php

Є співавтором підручника “Програмування в середовищі професійних бухгалтерських пакетів (підручник з грифом МОН України, співавтори Костенко А.В., Костирко С.В., Костенко С.Б.), навчального посібника “Крос-платформне програмування” (співавтори Костенко А. В., Костирко В. С.) та монографії “Maple VII. Основи практичного застосування” (співавтори Гірник М.О.,  Костенко А.В., Лучко М.В.) .

Постійно підвищує свій професійний рівень та науково-педагогічну майстерність, що забезпечує високу результативність і якість навчання. У 2019 р. пройшов стажування на виробництві у ТзОВ „Бізнес профіт Консалт” SoftServe IT Academy.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.

ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.

Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Центр дистанційного навчання ЛКА
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Міністерство освіти і науки України