Донцова Інна Вікторівна

кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства,  технологій і управління якістю харчових продуктів;

заступник декана з навчально-методичної роботи факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування

ORCID ID:  0000-0001-7255-8685
Researcher ID: F-4785-2019

Короткі відомості:
Закінчила Львівську комерційну академію з відзнакою у 1996 р. за спеціальністю “Товарознавство і торгівля продовольчими товарами”. До аспірантури за спеціальністю “Товарознавство харчових продуктів” вступила у 1996 р. З 1999 р розпочала роботу на кафедрі товарознавства продовольчих товарів на посаді асистента.

З 2006 р. по 2015 р.– доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів. З 2016 р. по серпень 2017 року   доцент кафедри товарознавства і технологій виробництва харчових продуктів.  З вересня 2017 року   доцент кафедри товарознавства, технологій і управління якістю харчових продуктів.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування Львівського торговельно-економічного університету.

Член Вченої ради факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування.

Відповідальний секретар редакційної колегії збірника наукових праць “Вісник Львівського торговельно-економічного університету. Серія товарознавча”.

Науковий доробок:
У 2003 р. у спеціалізованій Вченій раді Київського національного торговельно-економічного університету захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему “Вплив різних чинників на споживні властивості та збереженість крекерів”.

Автор понад 120 навчально-методичних та наукових праць, у тому числі з дисциплін “Товарознавство продовольчих товарів. Розділ “Фруктоовочеві товари”, “Товарознавство сільськогосподарської продукції і сировини”. Співавтор посібників з грифом МОН “Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів” (2006 р.), “Генетично модифікована продовольча сировина і харчові продукти, вироблені з її використанням” (2009 р.) та  2 монографій “Сучасні напрями поліпшення споживних властивостей жировмісних кондитерських виробів” (2010 р.), “Генетично модифіковані організми: трансгенні культури, ферментні препарати, харчові продукти” (2014 р.)

Викладає дисципліни:

  • “Товарознавство продовольчих товарів. Розділ “Фруктоовочеві товари”,
  • “Товарознавство сільськогосподарської продукції і сировини”.

Напрями наукових досліджень:
Виконуються відповідно до наукових тем з державною реєстрацією: 1) “Проблеми поліпшення якості, безпечності і збереженості харчових продуктів” (державний реєстраційний номер 0116U003488); 2) “Наукове обґрунтування поліпшення споживних властивостей, харчової й біологічної цінності кондитерських і хлібобулочних виробів” (державний реєстраційний номер 0116U005342).

Учасник Наукових шкіл “Управління якістю і безпечність харчових продуктів” та “Проблеми поліпшення споживних властивостей, якості і безпечності харчових продуктів” під керівництвом д.т.н., професора Сирохмана І. В.
Здійснює керівництво магістерськими роботами.

Відзнаки: За значні успіхи у навчально-виховній, суспільно-громадській діяльності та з нагоди святкування 194-річниці Львівської комерційної академії нагороджена грамотою Львівської комерційної академії.

Обираєте ЛТЕУ?


ЛТЕУ

Реєстрація на ЗНО для вступу до магістратури

триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 р.


ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен