Заверуха Олег Михайлович

кандидат хімічних наук, доцент

ORCID ID:  0000-0002-5896-8925
Researcher ID: G-2380-2019

Заверуха Олег Михайлович закінчив хімічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка за спеціальністю ”Хімік. Викладач хімії” у 1980 році.
Після закінчення університету з 1980 по 1983 роки робота у Львівському центрі стандартизації і метрології (ЦСМ) спочатку на посаді держповірювача фізико-хімічних засобів вимірювання, а потім інженера-експерта лабораторії з аналізу харчових продуктів названого центру. З жовтня 1983 році працює у Львівському торгово-економічному інституті на кафедрі хімії, спочатку на посаді інженера кафедри по обладнанню, далі у 1986 році був обраний за конкурсом на посаду асистента кафедри.
В 1992 році Заверухою О.М. захищена кандидатська дисертація на тему: „Хемілюмінесцентні реакції окислення люмінолу аліфатичними монопероксикислотами”. В 1993 році присвоєно вчене звання доцента кафедри хімії та фізики Львівської комерційної академії. На цій посаді він продовжує успішно працювати і по даний час.
З 1996 року педагогічну діяльність на підготовчих курсах для абітурієнтів по підготовці до вступу в академію. Ця робота вилилася в організацію при академії відділення довузівської підготовки, що пройшло ліцензування у МОН.

Доц. Заверуха О.М. читає курси із таких дисциплін:
 - Хімія неорганічна і аналітична;
 - Системи технологій;
 - Фізико-хімічні методи аналізу;
 - Екологічний контроль споживних товарів.

За роки праці в академії доцентом Заверухою О.М. було видано понад 50 друкованих наукових і науково-методичних праць.

Автор п’яти навчальних посібників, в тому числі з Грифом МОН України, зокрема: Хімія і методи дослідження сировини і матеріалів. Розділ Неорганічної і аналітичної хімії. Навчальний посібник. – Львів. – Видавництво ЛКА. – 2003. – 254 с. (зі співав.); Хімія. Навчальний посібник для підготовки до вступу у вузи. Львів: Вид-во ЛКА, 2004. – 256 с. (зі співав.); Хімія. Збірник тестів і завдань для підготовки до вступу у вузи. – Львів. – Видавництво ЛКА. – 2005. – 84 с. (зі співав.); Хімія. Збірник тестів і завдань для підготовки до вступу у Львівську комерційну академію. – Львів. – Видавництво ЛКА. – 2007. –100 с. (зі співав.); Харчова хімія. Навчальний посібник. Львів: Новий світ-2000, 2012, 516 с. (зі співав.).

Обираєте ЛТЕУ?


ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.


ЛТЕУ

ЕRASMUS+: до уваги студентів 2 та 3 курсів

Поточний конкурс програми ЕRASMUS+: КА 1 - Навчальна кредитна мобільність за участю ЛТЕУ


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Центр дистанційного навчання ЛКА
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Міністерство освіти і науки України