Давидович Оксана Ярославівна

Давидович Оксана Ярославівна
кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів

Короткі відомості:

Закінчила у 2004 році з відзнакою Львівську комерційну академію за спеціальністю “Товарознавство та комерційна діяльність” та здобула кваліфікацію магістра-товарознавця з комерційної діяльності. 

З 1.12.2004 р. по 1.12.2008 р. навчалась без відриву від виробництва в аспірантурі при кафедрі товарознавства продовольчих товарів Львівської комерційної академії Укоопспілки України. 29 квітня 2010 р. захистила дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.15 – товарознавство на тему: “Формування споживних властивостей печива цукрового з природними антиоксидантними добавками”.

Загалом за період науково-педагогічної діяльності є співавтором одного підручника,  12 навчально-методичних праць, 2 патентів на корисну модель та автором 60 наукових статей.  

Викладає дисципліни:

  • “Товарознавство харчових продуктів”. Розділи “Крохмаль, цукор, замінювачі цукру та мед”, “Кондитерські вироби”, “Зерноборошняні товари”
  • “Загальна технологія харчових продуктів”,
  •  “Гігієна харчування з основами нутріціології”. 

 Напрями наукових досліджень:

Виконуються відповідно до НДР з державною реєстрацією 0110U005163 «Наукове обґрунтування поліпшення споживних властивостей, біологічної цінності і зберігання жировмісних борошняних кондитерських виробів» та 0110U003067 «Проблеми поліпшення споживних властивостей, збереженості та наукове обґрунтування і розроблення продуктів підвищеної харчової цінності».

Здійснює керівництво магістерськими роботами. 

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Дорога університетська спільното!

Від імені ректорату та від себе особисто щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Міністерство освіти і науки України
Центральна спілка споживчих товариств України
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Центр дистанційного навчання ЛКА
Міністерство освіти і науки України