Донцова Інна Вікторівна

Донцова Інна Вікторівна
кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів

Короткі відомості

Закінчила Львівську комерційну академію з відзнакою у 1996 р. за спеціальністю "Товарознавство і торгівля продовольчими товарами". До аспірантури за спеціальністю “Товарознавство харчових продуктів” вступила у 1996 р. З 1999 р розпочала роботу на кафедрі товарознавства продовольчих товарів на посаді асистента. 

Науковий доробок:

У 2003 р. у спеціалізованій Вченій раді Київського національного торговельно-економічного університету  захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему "Вплив різних чинників на споживні властивості та збереженість крекерів". З 2006 р. – доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів. 

Автор понад 90 навчально-методичних та наукових праць, у тому числі з дисциплін «Товарознавство продовольчих товарів. Розділ «Фрукти, овочі та продукти їхньої переробки», «Товарознавство сільськогосподарських продуктів та сировини», «Методологія та організація наукових досліджень». Співавтор посібників з грифом МОН «Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів» (2006р.), «Генетично модифікована продовольча сировина і харчові продукти, вироблені з її використанням» (2009р.) та монографії «Сучасні напрями поліпшення споживних властивостей жировмісних кондитерських виробів» (2010р.). 

Викладає дисципліни:

  • "Товарознавство продовольчих товарів. Розділ «Фрукти, овочі та продукти їхньої переробки",
  •  "Товарознавство сільськогосподарських продуктів та сировини", 
  • "Методологія та організація наукових досліджень".

Напрями наукових досліджень:

Виконуються відповідно до НДР з державною реєстрацією 0110U005163 «Наукове обґрунтування поліпшення споживних властивостей, біологічної цінності і зберігання жировмісних борошняних кондитерських виробів» та 0110U003067 «Проблеми поліпшення споживних властивостей, збереженості та наукове обґрунтування і розроблення продуктів підвищеної харчової цінності».

Здійснює керівництво магістерськими роботами.

За значні успіхи у навчально-виховній, суспільно-громадській діяльності та з нагоди святкування 194-річниці Львівської комерційної академії нагороджена грамотою Львівської комерційної академії.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Дорога університетська спільното!

Від імені ректорату та від себе особисто щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Міністерство освіти і науки України
Центральна спілка споживчих товариств України
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Центр дистанційного навчання ЛКА
Міністерство освіти і науки України