Лебединець Віра Тарасівна

Лебединець Віра Тарасівна
кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів

Короткі відомості

У 1998 році закінчила Львівську комерційну академію за спеціальністю «Товарознавство і торгівля продовольчими товарами» та здобула кваліфікацію товарознавець-комерсант. 

З 1998 по 2001 рік навчалася в аспірантурі на денній формі навчання при кафедрі товарознавства продовольчих товарів. З 2001 р. – асистент, а з 2009 р. – доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів Львівської комерційної академії. 

Науковий доробок:

В 2005р. у спеціалізованій Вченій раді Київського національного торговельно-економічного університету захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Споживні властивості і збереженість вафель з рослинними добавками» за спеціальністю 05.18.15 – товарознавство харчових продуктів.

Вчене звання доцента кафедри товарознавства продовольчих товарів присвоєне у 2009 р.

За роки займання науково-педагогічною діяльністю у співавторстві опублікувала понад 55 наукових праць та 20 навчально-методичних праць з різних курсів.

Співавтор посібника з грифом МОН України «Асортимент і якість кондитерських виробів» та підручника з грифом МОН «Товарознавство пакувальних матеріалів і тари» (2014р.), монографії «Проблеми асортименту, якості і безпечності продуктів на вафельній основі», 22 навчально-методичних розробок та тестів з різних курсів, а також понад 66 наукових статей. 

Член Вченої ради товарознавчо-комерційного факультету. 

Викладає дисципліни:

  • «Мікробіологія», 
  • «Теоретичні основи товарознавства продовольчих товарів», 
  • «Товарознавство пакувальних матеріалів і тари» та ін. 

Напрями наукових досліджень

Проводить наукову роботу з проблем поліпшення споживних властивостей, збереженості та розроблення кондитерських виробів підвищеної харчової цінності.На даний час здійснює керівництво кандидатською дисертаційною роботою, магістерськими й дипломними роботами. 

У 2012р. нагороджена Грамотою правління Центральної спілки споживчих товариств України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток кооперативної освіти, досягнення у науково-педагогічній роботі та з нагоди 195-річчя утворення Львівської комерційної академії. 

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Дорога університетська спільното!

Від імені ректорату та від себе особисто щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Міністерство освіти і науки України
Центральна спілка споживчих товариств України
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Центр дистанційного навчання ЛКА
Міністерство освіти і науки України