Факультет міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій

Декан

Заступники декана

Провідні фахівці:

 • Кравців Наталія Михайлівна
 • Польовська Оксана Володимирівна

12 вересня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція студентів Львівського торговельно-економічного університету, під час якої було проведено вибори Студентської Ради університету. Головою студради обрано Олега Бойка, студента спеціальності "Міжнародні економічні відносини" факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій. Факультет МЕВ та ІТ щиро вітає Олега з обранням на таку відповідальну посаду та бажає йому бути ініціативним, креативним, наполегливим при вирішенні всіх питань, пов'язаних з організацією студентського життя у нашому вузі!

Як то було. Ерасмус+ в Чехії. Максим Юрчук

Це був мій перший виїзд за кордон, тому емоції просто переповнювали мене. З самого початку я розглядав цю поїздку, як можливість відкрити для себе щось нове, бо не кожного дня тобі дають можливість навчатися у іноземному вузі.

Навчаючись в Пардубіце я отримав дуже корисні знання по моїй спеціальності, завів величезну кількість друзів з усього світу, удосконалив володіння Англійською, та вивчив Чеську мову на рівні А1. Наш навчальний процес супроводжували різні події, подорожі, тематичні вечори і т.д. Можна сказати, що нудьгувати нам не давали.

Також хотілося б відмітити те, що ми отримували досить велику стипендію, яка дала нам змогу подорожувати Європою і в повному обсязі насолодитись перебуванням там.

несказанно вдячний ЛТЕУ за таку поїздку, а всім іншим студентам, які хочуть поїхати по програмі Ерасмус +, бажаю успіхів. Така можливість буває раз в житті, отож скористайтеся нею!

Захоплюючий ERASMUS Анжеліка Ібрагімова

Будь-яка подорож за кордон - це завжди цікаво, а якщо це цілий семестр навчання зі студентами різних національностей та ще й в іноземному вузі - це вже сміливо можна назвати незабутньою пригодою!  
Я отримала неймовірний досвід навчання провідною мовою світу, спілкування зі студентами з різних куточків нашої планети (від Бразилії до Китаю), набула нові навички та знання, отримала можливість подорожувати країнами Європи, познайомилась з чеським менталітетом та традиціями, а також в мене з'явились нові хобі (покер та більярд), які я розділила з моїми новими друзями.
Хочу відмітити розвинену інфраструктуру учбового закладу, яка зробила моє перебування в Чехії комфортним та приємним, а також дозволила мені займатись моїм улюбленим видом спорту - волейболом та без проблем користуватись усіма зручностями університету.
Ну і звичайно ж найвеселішою частиною були подорожі відомими містами Чехії і різні тематичні вечірки та заходи ((ESN Orientation Week, Welcome Party, National Evenings every Thursday, Secret Santa's Party, Helloween Party, Sports Day, Pub Tour etc.).
Я вдячна Львівському торговельно-економічному університету за цю чудову можливість.

Закордонне стажування

В межах проекту ERASMUS+ staff mobility for teaching and training та угоди про співпрацю з Університетом міста Пардубіце (Республіка Чехія) проректор з наукової роботи проф. Богдан Семак, декан факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій доц. Юлія Полякова, завідувач кафедри вищої математики та кількісних методів проф. Анатолій Пілявський, проф. кафедри менеджменту  Тетяна Скрипко взяли участь у програмі академічної мобільності для викладачів протягом 6-10 листопада 2017 року. Протягом періоду стажування представники професорсько-викладацького складу зустрілися з керівництвом  Університету міста Пардубіце, прочитали  для студентів Університету англійською мовою цикл лекцій, присвячених актуальним проблемам розвитку економіки та управління діяльністю підприємств. Також викладачі взяли участь у роботі студентської наукової конференції, що проводилася в межах відзначення “Тижня теорії та практики економіки” та вивчили досвід проведення профорієнтаційних заходів  в Університеті міста Пардубіце.

4 листопада 2017 року завідувач кафедри комп'ютерних наук доц. А. Костенко і студенти спеціальності "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" відвідали міжнародну конференцію "Al Big Data" з тематичними секціями  "Data Science", "Data Engineering", "Workshop", де студенти мали можливість ознайомитися із проектуванням великих баз даних, розробкою штучного інтелекту та можливостями їх практичного застосування.

ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКОМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»

Теплий вересень подарував студентам факультету міжнародних економічних відносин не лише початок навчання, зустріч з друзями-одногрупниками та колегами-викладачами, але і цікаву зустріч. До нас у гості завітав випускник 2007 року спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Іван Гулька. Кафедра МЕВ пам’ятає його як веселого, безтурботного і цікавого студента, натомість побачили поважного, солідного, але не менш життєрадісного директора з маркетингу канадської компанії «Vestra Inet Internet Solutions». Іван зараз мешкає в Канаді, тож його візит виявився несподівано гарною нагодою познайомити студентів нашого факультету з тими можливостями і перспективами, які розкриває перед ними  навчання в цих стінах.

Так, студенти отримали гарну мотивацію відповідально ставитися до вивчення всіх предметів, оскільки диплом нашого вузу є тією стартовою сходинкою, що веде до вершин кар’єрного успіху навіть за кордоном. Звісно ж, тим, хто ставитиме перед собою мету реалізовувати свої фахові вміння в інших країнах світу, слід величезну увагу приділяти іноземній мові. Вивчаючи дисципліни, варто шукати прикладне значення у професійній діяльності. А наприкінці Іван підкреслив: для того, щоб досягти успіху, потрібно не лише отримати диплом, але й постійно виявляти наполегливість, прагнення до саморозвитку та вдосконалення.

«ВЕЧІР В ХАТУ» & «СТУДЕНТСЬКЕ ЛІТО» В ЛТЕУ

Факультет міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій молодий, сучасний, наші студенти креативні, мають почуття гумору, неперевершено співають, перфектно монтують відеопрезентації, а ще вони просто найгарніші, найкращі та найталановитіші!

Пишаємося яскравим виступом команди нашого факультету «ВЕЧІР В ХАТУ» на «СТУДЕНТСЬКОМУ ЛІТІ» у Львівському торговельно-економічному університеті!

МІЖНАРОДНИЦЯ НАДІЯ ГАВРИЛЯК ЗАВЕРШИЛА СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Спекотний львівський червень прийняв у свої гарячі обійми студентку третього курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Надю Гавриляк, яка повернулася з Польщі. Там Надя мала семестрове навчання в рамках програми ERASMUS+ та угоди з Лодзьким університетом (Республіка Польща). Це не перша закордонна мандрівка юної міжнародниці, оскільки їй вже доводилося представляти ЛТЕУ в Болгарії, Руанді.

СТУДЕНТКА-МІЖНАРОДНИЦЯ МАРТА МАРТИН: «СЕМЕСТР У ВРОЦЛАВІ БУВ НЕЗАБУТНІМ!»

Марта Мартин, студентка третього курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» за програмою ERASMUS+ в рамках угоди про співпрацю з економічним університетом Вроцлава (Республіка Польща) перебувала у Вроцлаві на семестровому навчанні.

ЧЕСЬКА МАНДРІВКА СТУДЕНТА-МІЖНАРОДНИКА БОГДАНА ПІКА

Наприкінці червня студент 3-го курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Богдан Пік повернувся з Чехії, де він перебував упродовж 5 місяців як учасник програми «ЕRASMUS+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з університетом Пардубіце (Чеська Республіка), який фінансує Європейський Союз та Національна Агенція ЕRASMUS+.

Навчання студентів спеціальності “Комп’ютерні науки” по програмі ERASMUS+ у Чехії

Що таке «ERASMUS+»? Це надзвичайні можливості й безцінний досвід. Коли ми дізнались, що нам випала честь представляти свій Університет в Чехії, нашу радість неможливо було стримати. Звісно, попереду був важкий етап збору всіх необхідних документів, але ми швидко здолали його на всюдиході ентузіазму.

До останнього не вірилося, що ми вже не в неньці-Україні, а далеко від її кордонів, стоїмо в самому серці Європи зі стандартним набором студента – ручкою і зошитом – у руках.

Звикнути до європейської системи освіти виявилося нескладно, тож ми енергійно почали «гризти» чеський граніт науки (до речі, можемо констатувати, що наш граніт солодший: певно, тому, що рідніший).
Всі труднощі, які виникали, вирішувалися досить швидко. Приємним бонусом нашого цікавого навчання в Чехії в Університеті міста Пардубіце стала чимала стипендія, яка дала нам можливість побачити практично всю Європу.

Їхали ми на довгих 5 місяців, тож встигли відчути тугу за рідною землею та нашими близькими. За кордоном ти переосмислюєш своє ставлення до всього: до навчання, до людей, до політики та навіть до тих «папірців», що називаються грошима.

Ми щиро вдячні ЛТЕУ за такий неоціненний досвід та бажаємо успіху наступним студентам, яким випаде доля стати учасником цієї без перебільшення унікальної програми.

Актуальні проблеми сучасної економічної науки обговорили «міжнародники»

11 травня 2017 року в рамках щорічної наукової конференції професорсько-викладацького складу та аспірантів на тему: “Актуальні проблеми економіки і торгівлі в сучасних умовах євроінтеграції” відбулося пленарне засідання факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій. Керівниками факультетського наукового заходу були проректор з наукової роботи, д.е.н., проф. Семак Б. Б. та декан факультету МЕВ та ІТ, к.е.н., доц. Полякова Ю. В. Згідно з програмою на засіданні провідними науковцями факультету було представлено п’ять доповідей:

 • Роль досліджень у маркетинговій діяльності – д.е.н., проф. Дайновський Ю. А.
 • Економічна блокада окупованих Російською Федерацією територій у контексті зміцнення національної безпеки України – д.е.н., проф. Флейчук М. І.
 • Нейромаркетинг і реклама як засіб “проникнення” в мозок людини: за, проти – к.е.н., проф. Скибінський С. В.
 • Регіональні інноваційні системи: сутність та підходи до формування – к.е.н., доц. Полякова Ю. В.
 • Автоматизація контролю параметрів навчальних планів – к.ф.-м.н., доц. Костенко А. В.

Доповідачі продемонстрували оригінальність наукової думки, високий рівень та практичне спрямування проведених досліджень. Наукові здобутки викладачів факультету рекомендовано висвітлювати у фахових публікаціях, що належать до рейтингових наукометричних баз, застосовувати при підготовці науково-методичних розробок та матеріалів дистанційних курсів, а також у викладацькій діяльності. Модератори засідання побажали учасникам конференції творчого натхнення і плідної наукової праці на користь університету та нових відкриттів і досягнень.

Про економіку студенти поспілкувалися англійською мовою

5 квітня 2017 року у Хмельницькому університеті управління та права відбулася щорічна IХ Всеукраїнська студентська наукова конференція “Foreign Languages in Use: Academic and Professional Aspects” / «Практичне застосування іноземних мов в академічному та професійному аспекті». Основні тематичні напрямки конференції стосувалися економіки, менеджменту та державного управління; правових, мовних та країнознавчих аспектів.

Для участі в англомовному заході зібралися представники вузів різних міст нашої держави, а також Республіки Білорусь та Польщі.

Львівський торговельно-економічний університет у заході гідно представила активна учасниця СНТ факультету МЕВ та ІТ, студентка ІІІ курсу напряму підготовки «Міжнародні економічні відносини» Оксана Проць, яка на пленарному засіданні презентувала доповідь англійською мовою: “Foreign Investments in Lviv Region: Today and Tomorrow” / «Іноземні інвестиції у Львівську область: сьогодення та майбутнє». Мовні консультації студентці надавав ст. викл. Степанов А.В.

23 березня 2017 року студенти першого курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” відвідали Львівську національну наукову бібліотеку України імені В. Стефаника.

У сучасному світі освічені молоді люди повинні володіти всіма способами пошуку необхідної інформації. Новітні технології, гаджети спрощують доступ до електронних версій потрібних інформаційних джерел. Але поринути у неповторну атмосферу спілкування зі СПРАВЖНЬОЮ ДРУКОВАНОЮ КНИГОЮ можна у бібліотеках нашого міста. Тож 23 березня 2017 року студенти першого курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” в межах вивчення дисципліни “Основи наукових досліджень” (викладач: доц. Полякова Ю. В.) відвідали Львівську національну наукову бібліотеку України імені В. Стефаника. Протягом екскурсії студенти мали можливість ознайомитися із історією закладу, правилами користування бібліотечними науковими фондами, оглянули унікальні колекції та зібрання творів.

Студенти отримали доступ до інформації стосовно сучасних функцій установи, які зумовлені особливостями її діяльності як науково-дослідної установи загальнонаціонального рівня, зберігача унікальних пам’яток української і світової книжкової культури, потужного інформаційно-аналітичного і освітнього центру.

Профорієнтаційна робота факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій

18 листопада 2016 року відбулася зустріч професорсько-викладацького складу факультету і кафедри вищої математики та кількісних методів з учнями 10-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня м. Ходорова. Профорієнтаційну роботу з потенційними абітурієнтами проводили декан факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій доц. Полякова Ю.В., завідувач кафедри проф. Пілявський А.І., доц. Кісілевич О.В., доц. Можировська З.Г.

В рамках такої зустрічі учні були ознайомлені з правилами прийому до Львівського торговельно-економічного університету, спеціальностями університету, особливостями навчання на факультеті, забезпеченням дисциплін дистанційними курсами та навчально-методичними матеріалами. Учні також були проінформовані про проживання студентів у гуртожитку, про перспективи участі у міжнародних програмах обміну у навчальних закладах-партнерах закордоном, а також можливістю проходження стажування у Польщі.

Прохання повідомити про свою готовність прийняти участь у роботі З'їзду за телефонами: 295-81-93, 097 900 03 43.

13 травня 2016 року відбулося пленарне засідання факультету міжнародних економічних відносин наукової конференції професорсько-викладацького складу і аспірантів Львівського торговельно-економічного університету «Актуальні проблеми економіки і торгівлі в сучасних умовах євроінтеграції».

У роботі засідання взяли участь викладачі та аспіранти кафедр факультету. Делегати конференції обговорили проблемні та перспективні напрями розвитку науки, зокрема питання інноваційного розвитку економіки, становлення ринку інноваційних товарів, актуальні проблеми філології, сучасні підходи щодо розробки та адміністрування масових онлайн-курсів, шляхи вдосконалення освітніх послуг в умовах євроінтеграції тощо.

На факультетському пленарному засіданні доповіді презентували:

 • проректор з наукової роботи, д.е.н., проф. Семак Б.Б.
 • декан факультету міжнародних економічних відносин, к.е.н., доц. Полякова Ю.В.
 • зав. кафедри програмних засобів інформатики, к.ф.-м.н., доц. Костенко А.В.
 • зав. кафедри іноземних мов, к. філол. н., доц. Ковалик Н.В.
 • к.е.н., проф. кафедри інформаційних систем у менеджменті Ноздріна Л.В.

Учасники продемонстрували глибину наукової підготовки, оригінальні підходи до вирішення поставлених завдань, орієнтованість на впровадження результатів наукових досліджень у навчальний процес і практику.

Результати наукових здобутків викладачів факультету рекомендовано публікувати у провідних виданнях, використовувати при написанні наукових і методичних праць та у викладанні навчальних курсів фахових дисциплін.

Студенти-міжнародники – активні учасники англомовної конференції

1 квітня 2016 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася щорічна всеукраїнська конференція іноземними мовами «Правова та правоохоронна діяльність: європейський досвід та українські реалії / Legal and Law Enforcement Activity: European Experience and Ukrainian Reality». На свято студентської науки зібралися представники різних вузів нашої держави, зокрема Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівського національного лісотехнічного університету, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівської комерційної академії, Одеського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Львівську комерційну академію у заході гідно представили студентки ІІ курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини», які презентували доповіді англійською мовою: 

Оксана Проць“Prevention of Cybercrime in Ukraine” («Запобігання кіберзлочинності в Україні»);

Надія Гавриляк“Living in a Fishbowl” («Життя на очах у всіх»).

Роботи студентів були опубліковані у збірнику матеріалів конференції. Окрім доповідачок, публікації підготували Любов Нагребна, Оксана Степанчук (“Economic Effects of Financial Crime” – «Економічні наслідки фінансової злочинності»), Діана Гажула (“German Experience of Police Management” – «Німецький досвід управління поліцією»).

Мовні консультації студентам надавали викладачі кафедри іноземних мов: ст. викл. Степанов А.В., ст.викл. Зайшла Н. О., ст. викл. Тимочко Л.М.

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ 

У період 15-18 березня 2016 року кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Львівської комерційної академії ІННА БОЙЧУК пройшла стажування за кордоном в Академічному товаристві Міхала Балудянського (м. Братислава, Словаччина) та отримала міжнародний сертифікат про стажування з інноваційних методів і підходів в освіті.

Програмою наукового стажування передбачалась наступна аудиторна та самостійна робота: 

1) участь з доповіддю в Міжнародній науково-практичну конференції «Сучасні наукові дослідження та розробки: теоретична цінність та практичні результати» на тему «Побудова системи маркетингу в Інтернеті» та публікація тез із досліджуваної проблематики в збірнику матеріалів конференції;

2) науково-практична лекція представника Академічного співтовариства ім. Міхала Балудянського «Інноваційні підходи і методи в європейській освіті»;

3) вивчення європейського досвіду з удосконалення освітнього процесу.

Організаторами стажування та співголовами програмного комітету стали:

 • Міхал Вархола, президент Академічного співтовариства Міхала  Балудянського (м. Кошице, Словаччина);
 • Олександр Кендюхов, д.е.н., професор, голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, зав. кафедри «Економіка та підприємництво» Державного економіко-технологічного університету транспорту (Україна).

Детальніше в фотогалереї.

Свято студентської науки на факультеті міжнародних економічних відносин

«Нехай переможе найкращий!»

Під таким гаслом на факультеті міжнародних економічних відносин відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей і дисциплін «Маркетинг», «Англійська мова», «Економічна кібернетика». В умовах конкурентного суспільства визначення рівня фахової підготовки і вибір кращих серед студентів стає все більш актуальним. Адже саме студентська молодь стане майбутнім оплотом для розвитку фінансової, соціальної та інституційної сфер, саме наші випускники підтримуватимуть і вдосконалюватимуть економічний потенціал держави.

У факультетській олімпіаді загалом взяли участь найбільш талановиті, креативні та кмітливі студенти, які цікавляться економікою, маркетингом, англійською мовою, економічною кібернетикою поза межами навчальної програми, виявляють інтерес до наукової роботи та бажають проявити власні інтелектуальні здібності.

Оцінку теоретичних знань і практичних умінь студентів та підведення підсумків олімпіади здійснювало компетентне журі: д.е.н., проф. Дайновський Ю.А., к.е.н., доц. Бук Л.М., к.е.н., доц. Іванова Л.О., (спеціальність «Маркетинг»); д.е.н., проф. Мізюк Б.М., к.е.н., проф. Ноздріна Л.В., к.е.н., доц. Артеменко В.Б. (спеціальність «Економічна кібернетика»); к.філол.н., доц. Ковалик Н.В., ст. викл. Зайшла Н.О., ст. викл. Шукатка В.Г., ст. викл. Степанов А.В. (дисципліна «Англійська мова»).

Переможцями І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали:

 • спеціальність «Маркетинг»:

1 місце – Ваколюк Аліса, група 6111;

2 місце – Король Марія, група 6111;

3 місце – Дусин Наталія, група 6111.

 • спеціальність «Економічна кібернетика»:

1 місце – Лагоцький Назар, група 421.

 • дисципліна «Англійська мова»:

1 місце – Козлова Юлія, група 171;

2 місце – Гаврилов Олексій, група 281;

3 місце – Макаренко Марк, група 281.

Переможці І-го етапу отримують можливість взяти участь у Всеукраїнському етапі та позмагатися з найсильнішими студентами з різних вузів України.

Організатори олімпіади на факультеті висловлюють подяку всім учасникам, щиро вітають переможців і бажають їм подальших успіхів, творчого натхнення, нових злетів і перемог.

26 лютого 2016 року студенти напряму підготовки “Міжнародні економічні відносини” в межах вивчення дисципліни “Міжнародні митні регулятори” разом з  викладачем доц. Поляковою Ю. В. відвідали Львівську торгово-промислову палату. Під час з зустрічі з провідним спеціалістом відділу міжнародного співробітництва Людмилою Горбачовою студенти ознайомилися із практикою діяльності установи у сфері надання допомоги суб’єктам підприємництва  області в процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності. 

«Крилаті цитати – навчать нас багато»

3 грудня 2015 року учасники студентського наукового товариства факультету міжнародних економічних відносин зібралися на засідання, під час якого обговорили актуальні питання розвитку сучасного суспільства та економіки зокрема. Заздалегідь молодим науковцям голова СНТ Ярина Умриш роздала картки з висловами відомих людей, що слугувало тематикою доповідей. Представлена інформація була пізнавальною та оригінальною. У своїх презентаціях учасники виражали свої погляди, бачення, враження, пропозиції, наводили цікаві приклади, що зацікавлювало аудиторію та залучало усіх присутніх студентів та викладачів до обговорення. Найактивнішими учасниками заходу були: Луїза Пироговська, Ірина Мельничук, Андріяна Ядзвінська, Олексій Гаврилов, Ярина Умриш, Ярина Магмет, Оксана Проць, яких на завершення декан факультету МЕВ доц. Полякова Ю.В. нагородила символічними подарунками.

Студенти-міжнародники дізналися більше про європейський досвід ведення бізнесу

30 листопада відбулося чергове засідання студентського наукового товариства факультету міжнародних економічних відносин. Студенти СНТ прослухали англійською мовою лекцію Рудольфа Кітца (Австрія), магістра права Віденського університету, практикуючого бізнесмена, члена ради директорів ICT Center AG Zürich, а також здобувача наукового ступеня доктора філософії при Львівській комерційній академії за спеціальністю "Економіка та управління національним господарством". Лекція була присвячена тематиці «Злиття та поглинання компаній на світовому ринку» («Mergers and Acquisitions, M&A»). Рудольф Кітц поділився зі студентами власним понад десятирічним досвідом роботи консультанта та керівника проектів з придбання, реорганізації та продажу фірм з метою оптимізації їхнього функціонування та отримання прибутку. Цікавою для слухачів виявилася інформація про європейські принципи і регулятори злиття і поглинання підприємств, їхнє практичне застосування у Швейцарії, Австрії, Ліхтенштейні, Німеччині. Наведені порівняння з практикою в Україні викликали у студентів-міжнародників жвавий інтерес та спонукали до обговорення.

Перші професійні здобутки студентів-першокурсників!

Студенти першого курсу спеціальності «Реклама та PR» (група 1211) нещодавно взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рекламних робіт «Ми за українські товари!», який було проведено у Харківському державному університеті харчування та торгівлі. Активність у першому професійному конкурсі проявили: Мельничук Ірина, Арзуманян Давид, Пироговська Луїза, Ядзвінська Андріяна, Федусевич Даниїл, Мацелко Владислав, Курило Юлія, Гупайло Арина, Бєлкіна Вікторія , Стецюк Каріна , Джигалюк Аліна.

Загалом студенти представили 12 креативних рекламних оголошень, які пропагують купівлю та споживання товарів вітчизняного виробництва. Серед усіх робіт наших студентів журі Конкурсу обрало призера – Мельничук Ірину – з роботою «Яблука подільські!». Студентку нагородили дипломом та медаллю за ІІІ місце. Усі студенти-учасники конкурсу також отримали іменні дипломи. Вручали цінні відзнаки проректор з наукової роботи, д.е.н., проф. кафедри маркетингу Семак Б.Б. та завідувач кафедри маркетингу, д.е.н., проф. Дайновський Ю.А.

За результатами підготовки до конкурсу студенти групи 1211 також взяли участь у засіданні «Клубу маркетолога», де представили свої рекламні ідеї.

Наказом ректора ЛКА проф. Куцика П.О. № 586/03 від 19.11.2015 р. оголошено офіційну подяку переможниці конкурсу  Мельничук І.Ю., а також її керівнику, доц. кафедри маркетингу Дмитрів А.Я. Детальніше в фотогалереї.

Відбулися урочисті заходи з нагоди вручення обласних премій кращим студентам області

У четвер, 19 листопада, в приміщенні актової зали Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочисті заходи з нагоди вручення обласних премій кращим студентам області. Традиційно вручення премій було приурочене до Міжнародного дня студентів.  Згідно з розпорядженням у 2015 році премії отримали 184 студенти.

Кафедра МЕВ з приємністю відзначає, що до когорти кращих студентів потрапила студентка-магістрантка спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Львівської комерційної академії Тетяна Клімова. Щиро вітаємо нашу граціозну Таню з високою оцінкою її наукових досягнень, бажаємо їй якнайбільше великих і маленьких перемог та підкорення нових вершин!

Осінній Будівельний Форум

Із метою набуття сучасних компетенцій у сфері маркетингової діяльності промислових підприємств студенти факультету міжнародних економічних відносин н/п «Маркетинг» (4-й курс) разом із лектором, к.е.н., доц. І.В. Бойчук відвідали 6 жовтня 2015 року Осінній Будівельний Форум, який відкрився в Палаці спорту «Україна» у Львові.

Ювілейний 25-й виставковий сезон «Галицьких Експозицій» виявився цікавим для студентів у межах заходів, які тут проходять: XXXII міжнародної виставки “БудЕКСПО-осінь”, IX спеціалізованої виставки “Опалення”, і IX спеціалізованої виставки «Альтернативна енергетика». Своєчасним, на думку майбутніх фахівців, є гасло, під яким об’єднані виставки форуму  «На шляху до енергоефективності». 

Особливий інтерес у маркетологів-бакалаврів викликало спілкування з багатьма представниками топ-менеджменту різних підприємств, які ділились власним досвідом і доступно пояснювали специфіку своєї продукції, що надало можливість краще засвоїти теоретичний матеріал, пропонований у навчальному процесі. Загалом у форумі цього року беруть участь понад 120 виробничих і торгових  фірм із усіх регіонів України, які пропонують широкий асортимент будівельних і оздоблювальних матеріалів, енергозберігаючі технології, сучасні системи опалення, вентиляції та кондиціонування, новітні методи використання альтернативних видів енергії та багато іншого.

Користуючись нагодою студенти радо привітали комерційного директора Осіннього Будівельного Форуму - Антонів Олександру Миронівну, аспірантку кафедри маркетингу (наук.керівник - І.В.Бойчук) з отримання підтвердження наукового ступеня кандидата економічних наук (29.09.2015р.). Завдяки плідній співпраці з цією випускницею факультету МЕВ спец. «Маркетинг» 2010 року наші студенти безпосередньо апробують набуті знання та отримують навики реалізації маркетингових інструментів у реальній практиці.

НАВЧАННЯ У ПОЛЬЩІ ЗАЛИШИЛО ПРИЄМНІ ВРАЖЕННЯ

Закінчився семестр навчання за освітньою програмою "Erasmus" (Польща, Вроцлавський економічний університет) –найпродуктивніший семестр навчання, наповнений незабутніми подіями, знайомствами, новими враженнями, переживаннями. За час навчання у Вроцлаві ми відкрили для себе багато нового, незвіданого,  було надзвичайно цікаво відчути себе у ролі європейського студента.Тут все справедливо - маєш ту оцінку, на яку вмієш, одним словом, жодної дискримінації.Найтепліші спогади залишилися від привітності польських викладачів і студентів, серед яких ми знайшли багато однодумців і друзів.

Детальніше у форматі PDF.

Формуємо європейський імідж

У період з 12 до 14 червня 2014 року на запрошення керівництва Вищої школи інформатики і підприємництва в м. Ломжа (Польща) декан факультету міжнародних економічних відносин, к.е.н., доц. кафедри маркетингу Бойчук Інна Володимирівна відвідала даний навчальний заклад і взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції "Європа в Подляскє, Подляскє в Європі - 10 років членства Польщі в Європейському Союзі".

Навчання на факультеті міжнародних економічних відносин Львівської комерційної академії - твій впевнений крок у майбутнє.

15 листопада 2013 року на факультеті міжнародних економічних відносин Львівської комерційної академії відбулося свято з нагоди 20 річниці із Дня створення Факультету. Детальніше у форматі PDF.

Святкування відображено у новинах ТРК «Львів».

Вітальна листівка від колишнього декана факультету МЕВ проф. Мокія А.І. 

Вітання випускника 1998 р. радника з політичних питань Посольства України в Ізраїлі Рустама Аждара

Відео-вітання випускниці 1999 р. директора по закупівлі упаковки на продукцію компанії “Nestle” в Європі Галини Коваль (Швейцарія).

Відео-вітання випускниці 1999 р. к.е.н., доцента кафедри МЕВ Ірини Лапшиної, яка перебуває на стажуванні в НД центрі “COMPAS” (Оксфорд, Великобританія).

Відео-вітання випускниці 2003 р. фінансового менеджера міжнародної клініки Юлії Сафронової (Ізраїль).

Відео-вітання випускниці 2003 р. директора з маркетингового розвитку банківських установ Світлани Чебакової (Джонс) (Канада).

Відео-вітання випускниці 2004 р. к.е.н., доцента кафедри маркетингу Анни Дмитрів, що перебуває на стажуванні в Познанському університеті (Польща).

Відео-вітання випускниці 2005 р. к.е.н., доцента кафедри МЕВ Наталії Черкас, яка перебуває на стажуванні в Університеті  Редландс (США).

Відео-вітання випускника 2007 р. консультанта IT технологій Любомира Лучечка (США).

Відео-вітання випускниці 2004 р. Янко Роксолани (Іспанія).

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

Факультет міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій Львівського торговельно-економічного університету був створений у 1993 р. і здійснює підготовку студентів за наступними напрямами підготовки: "Міжнародні економічні відносини",  "Міжнародний бізнес", "Маркетинг", "Економічна кібернетика", "Комп'ютерні науки", "Реклама та зв'язки з громадськістю" .

До складу факультету входять наступні кафедри: міжнародних економічних відносин; маркетингу; іноземних мов; вищої математики та кількісних методів; комп’ютерних наук, які очолюються провідними українськими вченими у відповідних галузях.

З метою покращeння професійної підготовки студентів до навчального процесу на факультеті залучаються викладачі багатьох інших кафедр університету. Загалом заняття зі студентами факультету проводять більше ста викладачів, переважна частина яких мають вчені ступені і звання, в т.ч. доктори наук, професори.

Викладачі факультету постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом стажування у провідних навчальних закладах (в т.ч. США, Великобританії, Австрії, Угорщини, Польщі, Іспанії, Португалії, Болгарії, Словаччини, Чехії), участі у міжнародних науково-практичних конференціях, навчання в аспірантурі і докторантурі.

Професорсько-викладацьким складом факультету регулярно виконуються науково-дослідні роботи, результати яких не тільки втілюються у практику, але і знаходять своє відображення у процесі навчання. Результати наукових досліджень викладачів регулярно друкуються у фахових виданнях і служать додатковим методичним забезпеченням навчального процесу.

При підготовці спеціалістів на факультеті активно застосовується комп'ютерна техніка, за допомогою якої студенти виконують самостійні завдання, курсові та дипломні роботи, з окремих предметів практикується тестова форма складання іспитів на персональних комп'ютерах. В університеті створена електронна бібліотека, є можливості користуватись послугами Internet- мережі та дистанційними курсами на платформі MOODLE. Навчальний процес в достатній мірі забезпечений іншими технічними засобами, бібліотечним фондом, спортивними залами і майданчиками, гуртожитками.

З метою підвищення якості навчання і посилення його зв'язку з практикою на факультеті організовуються зустрічі студентів з висококваліфікованими спеціалістами-практиками, відомими вченими, керівниками, провідними спеціалістами органів державного управління.

На факультеті регулярно проводяться наукові студентські конференції, кращі роботи студентів друкуються у збірниках студентських наукових робіт Львівського торговельно-економічного університету, представляються на міжвузівські конкурси, міжнародні студентські конференції. За останні роки на таких конкурсах і конференціях студенти факультету багато разів отримували призові місця.

Високий рівень викладання і дисципліни, які ми пропонуємо вивчити студентам, дозволяє їм у майбутньому добре орієнтуватися у складних питаннях сучасної ринкової економіки, кваліфіковано вирішувати проблеми у діяльності підприємств, вільно володіти комп’ютерною технікою, професійно опанувати іноземні мови (зі знанням ділової лексики), розв’язувати інші завдання у царині світового господарства та національної економіки.

Контакти

адреса:
79005, м. Львів, вул. Бр. Тершаківців, 2а, кім. 314, 315

Напрями підготовки

 • 030203 - Міжнародні  економічні відносини
 • 030302 - Реклама і зв’язки з громадськістю (за видами діяльності)
 • 030507 - Маркетинг
 • 050101 - Комп'ютерні науки

Спеціальності

 • 03020301 - Міжнародні економічні відносини
 • 03050701 - Маркетинг

Фотогалерея

Перейти