Кафедра менеджменту

Завідувач кафедри

к.е.н., професор Трут Ольга Олексіївна

Звичайно ми повинні отримати прибуток, але ми повинні отримувати прибуток не тільки миттєво, але й протягом довгого часу, тому ми повинні продовжувати вкладати капітал в навчання і розвиток, розширення і обслуговування.
              Акіо Моріта (співзасновник корпорації Sony)

Про кафедру:

В 2017 р. кафедра менеджменту святкує 25 років з Дня свого створення!

Презентація кафедри для спеціальності "Менеджмент"

Кафедра менеджменту ЛТЕУ була створена у серпні 1992 року. Основним завданням кафедри стала організація підготовки фахівців з сучасних управлінських технологій як для системи споживчої кооперації України, так і для підприємств інших форм власності, що діють на ринку товарів та послуг. Кафедра менеджменту здійснює освітньо-професійну підготовку бакалаврів за спеціальністю 073 «Менеджмент» і магістрів за такими спеціалізаціями: «Менеджмент» та «Управління інноваційною діяльністю». При кафедрі також діє аспірантура. Кафедра готує бакалаврів і магістрів на денній та заочній формах навчання.

Основні навчальні дисципліни, які читаються викладачами кафедри: менеджмент, управління персоналом, діловодство, управління інноваціями, операційний менеджмент, креативний менеджмент, антикризовий менеджмент, теорія організації, управління змінами, інформаційно-комунікаційний менеджмент, інвестиційний менеджмент, самоменеджмент, управління якістю, менеджмент торговельного підприємства, адміністративний менеджмент, психологія управління, конфліктологія, корпоративна соціальна відповідальність, соціологія ринку, основи наукових досліджень та інші.

Випускники кафедри - успішні менеджери, підприємці, викладачі, науковці, які працюють у різних сферах бізнесу як в Україні, так і за її межами.

Отриманий диплом спец. «Менеджмент» та набуті у нас знання дозволяють працювати КЕРІВНИКОМ у будь-якій сфері!

Науково-педагогічний склад:

Трут Ольга Олексіївна – к.е.н., проф, завідувач кафедри;

Єлейко Василь Іванович - д.е.н., професор;

Скрипко Тетяна Олександрівна – д.е.н., проф.;

Коцупей Володимир Михайлович – к.е.н., доц.;

Колянко Оксана Володимирівна – к.е.н., доц.; 

Свидрук Ірена Ігорівна – к.е.н., доц.; 

Фединець Наталія Іванівна – к.е.н., доц.

Наукова робота

Якісними результатами виконання науково-дослідних тем є участь викладачів у конференціях, публікація фахових статей, видання монографій, захист наукових дисертацій та застосування наукових досліджень у навчальному процесі.

Загальні напрями наукових досліджень викладачів кафедри менеджменту – формування сучасних систем і структур менеджменту, мотивація та розвиток персоналу, управління якістю, формування системи управління результативністю вітчизняних організацій, імплементація концепції креативного менеджменту у практику діяльності вітчизняних підприємств.

На кафедрі менеджменту продовжує тривати процес організаційного зміцнення існуючої наукової школи «Сучасний менеджмент організацій», започаткованої першим завідувачем кафедри, Заслуженим діячем науки і техніки проф. Хмілем Ф.І.

Під керівництвом проф. Єлейко В. І. було захищено 18 кандидатських та 2 докторські дисертації.

У 2015-16 рр. захищена 1 докторська дисертація (Скрипко Т.О.) та 1 кандидатська дисертація (Миронов Ю.Б.)

Наукова співпраця та міжнародне співробітництво

Усі викладачі кафедри менеджменту приймають активну участь у міжнародних конференціях, програмах підвищення кваліфікації і стажування. Проф. Єлейко В. І. читає лекції в університеті Яна Кохановскєго в м. Кєльци (Польща). Коцупей В.М., Колянко О.В. та Свидрук І.І. приймали участь у заходах в рамках міжнародного проекту «Приватне підприємництво в Україні та Ізраїлі» (2015-17 рр.). Студенти-менеджери брали участь у міжнародних стажуваннях у Польщі та Греції.

Детальнішу інформацію про кафедру менеджменту можна отримати на web-сторінці кафедри (http://kerivnyk.info) або завітавши до нас за адресою: м. Львів, вул. У. Самчука, 9, кім. 428

Новини кафедри

Колектив та студенти кафедри менеджменту святкували день менеджера на Факультеті товарознавства, управління та сфери обслуговування!

2 листопада 2016 року на факультеті товарознавства, управління та сфери обслуговування Львівського торговельно-економічного університету відсвяткували День менеджера.

Ведучі свята (Ковальчук Наталя, студентка 1-го курсу спец. «Менеджмент» та Болобан Сергій, студент 2-го курсу спец. «Туризм») запросили всіх першокурсників-менеджерів на сцену.

Шмідт Руслан, староста магістрів, привітав наступників, наголосив на 10 заповідях студента та передав старості 1-го курсу Білограсю Роману "естафету веселих років студентського життя, естафету недоспаних ночей через екзамени, естафету ранішніх походів під гірку від Консульства і дружніх походів додому в гуртожиток".

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся декан факультету Гаврилишин Володимир Володимирович, який емоційно привітав усіх та обґрунтував прогресивність спеціальності «Менеджмент» в наш час та важливість таких святкувань у ЛТЕУ. Завідувач кафедри менеджменту Єлейко Василь Іванович представив працівників кафедри та побажав успіхів першачкам!

У цьому навчальному році вперше було виконано «Вальс менеджера» - наш новий менеджерський бренд.

Неочікуваним був початок надзвичайно професійної та надзвичайно смішної сценки «Еволюція менеджменту»: на сцену вибігли менеджери першого періоду еволюції цієї науки. І кожен наступний період був все цікавішим!

Приємну ностальгію викликала пісня під гітару «Старі фотографії» у поєднанні із показом фотографій із життя кафедри менеджменту та всього ЛТЕУ.

Першокурсників чекала також перевірка загального рівня ерудиції у вікторині «Ерудит».

Студенти менеджери не тільки талановиті, але й красиві. Це ще раз довели студентки, які прийняли участь у Конкурсі краси «МІС МЕНЕДЖМЕНТ 2016»: 1 курс – Пагута Марія, Клопотовська Соломія; 3 курс – Вихрист Яна; 4 курс – Гринкевич Ярина, Шульга Юля; 5 курс - Береза Оля; 6 курс – Бородата Оксана.

Вихід красунь супроводжувався чудовими піснями, виконаними Аліною Гепаловою та Гриником Віталієм, а також мультимедійною презентацією найкращих фотографій дівчат. Коли співав Віталій, ведучі не втрималися і самі почали танцювати))

Дівчата перемогли у різних номінаціях. В цьому році «Міс Менеджмент-2016» стала Юля Шульга, «Віце Міс Менеджмент-2016» - Яна Вихрист.

Нагородження красунь було урочистим, а чудовим подарунком для присутніх стало запрошення красунями присутніх станцювати «Вальс менеджера».

Багато прекрасних фахових, смішних та ліричних, музичних і танцювальних композицій було виконано талановитими студентами: Гепаловою Аліною, Любов Ковальковською, Шульгою Юлією, Глущенко Тетяною, Ковальчук Наталею, Гриником Віталієм, Болобаном Сергієм, Манжурою Андрієм та ін. При цьому професійний музичний та мультимедійний супровід свята ідеально забезпечили Лебединець Андрій, Максимюк Софія, Бондарчук Аня, Шмідт Руслан. Вдячність цим студентам висловила Свидрук Ірена Ігорівна та нагородила їх грамотами та призами.

Фіналом свята стали добрі побажання подальших успіхів кафедрі менеджменту в дружній родині факультету Володимиром Володимировичем та сюрприз – надзвичайні солодощі і магічні побажання, які рознесли всім присутнім красуні!

Колектив та студентикафедри менеджменту прийняли участь у благодійному ярмарку

7 листопада 2014 року студенти та працівникикафедри менеджменту прийнялиактивну участь прийняли у благодійному ярмарку на підтримку сил АТО.

Разом із своїми кураторами студенти приготували домашню випічку, зробили вишукані сувеніри, зокрема вразила всіх присутніх Ірина Шегинська, котра виготовила два кошички з квітами із бісеру.

Запрошували всіх охочих допомогти АТО – «віддати своє сердечко, написавши на ньому своє ім’я». Проф. Трут О.О. запрошувала колег долучатися! 

Бажаючих було багато і серед викладачів, і серед студентів різних факультетів.

Події кафедри:

Свято першокурсника-менеджера на товарознавчо-комерційному факультеті

Напередодні Дня академії студенти-менеджери вже у складі товарознавчо-комерційного факультету традиційно святкували День першокурсника. Свято відбулося 4 листопада у неформальній, дружній атмосфері.

У програмі свята були: знайомство першокурсників з деканом факультету проф. Скоробагатим Я.П., знайомство та спілкування з викладачами кафедри, пісенно-танцювальні композиції, фокуси, комедійні сценки зі студентського життя, інтелектуальна вікторина «Ерудит». Студенти підготували викладачам несподіванку – екзаменували їх своїми запитаннями. 

В кінці свято було нагородження всіх учасників у таких номінаціях: «Переможець вікторини «Ерудит», «Золотий голос менеджменту», «Найкраща танцювальна композиція», «Повний креатив», «Милі та смішні» та ін.

Цьогорічне свято вразило усіх присутніх талановитістю та креативністю його учасників, гості свята мали змогу поринути у світ краси та таланту.

Після таких заходів студентам більше подобається їх студентське життя,  адже студентська пора – це той проміжок часу, коли потрібно жити повноцінно, набиратися знань та змістовно відпочивати!

Коли теорія крокує поруч із практикою

Викладачі кафедри менеджменту намагаються давати більше практичних навичок у навчальному процесі студентам-менеджерам - майбутнім управлінцям, організаторам, викладачам... Цьому сприяють інтерактивні практичні та семінарські заняття, педагогічна практика, круглістолі, зустрічі з підприємцями та багато інших заходів.

Так, у четвер, 6 листопада 2014 р., магістрант спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Коток Андрій під керівництвом доц. Свидрук І.І. підготував та провів практичне заняття з дисципліни «Психологія управління та конфліктологія».

Заняття із мультимедійним супроводом відбулося на першій парі в аудиторії 425 в навчальному корпусі по вул. Уласа Самчука, 9. Студенти мали можливість обговорювати цікаві практичні теми та ситуації.

Кафедра менеджменту щиро намагалася допомогти нашим бійцям та внесла свою лепту у загальну благодійну справу. Дякуємо всім за це!

У цей день рідна Альма-матер святкувала свій 197 рік народження та інавгурацію ректора ЛКА – професора Петра Олексійовича Куцика.

Приємною подією для кафедри стало нагородження грамотами викладачів кафедри: професора Трут Ольги Олексіївни та доцента Коцупея Володимира Михайловича, а також нагородження премією імені Олени Степанів студентки 2-го курсу Шульги Юлії.

Шульга Юля – староста гр.10.21, розумна, активна та талановита студентка. Ще й дуже вродлива! Бажаємо подальших успіхів!

Контакти

адреса:
79011, м. Львів, вул. Самчука, 9

web-сторінка:

http://kerivnyk.info/

www.facebook.com/kerivnyk

ЛТЕУ

Магістратура

Запрошуємо на навчання за спеціалізацією «Управління інноваційною діяльністю»

Фотогалерея

Перейти