Співпраця з Епіцентром

4 липня 2014 року відбулися навчальні екскурсії для студентів на виробництва ТОВ «Карпатська кераміка» (виробництво керамічної плитки), ЦБМ «Осмолода» (виробництво пиломатеріалів та зрощеної деревини), гіпермаркет «Епіцентр К» м.Івано-Франківськ; 16 липня 2014 р. – ТОВ «Євротон» (виробництво клінкерної цегли), ПП «Арт-Кераміка» (виробництво ексклюзивної кераміки ручної роботи), також гіпермаркет у м.Львові на вул.Городоцькій.

Навчальні екскурсії були організовані для студентів та викладачів Львівської комерційної академії з товарознавчо-комерційного факультету, факультету менеджменту та міжнародних відносин.

Кожне з відвіданих виробництв славетне своєю історією, а також використанням новітніх технологій іноземного походження (італійські та німецькі). Кожна екскурсія включала в себе історію заводу, розповідь про сировину для виробництва, а далі повний цикл виробництва. Після закінчення екскурсії не залишились за увагою жодне з питань студентів та викладачів, вони отримали глибоко обгрунтовані відповіді.

Головні технологи та комерційні директори, які проводили екскурсії, вражали фаховим рівнем, знаннями та любов’ю до справи.

Навчальні екскурсії на виробництва є вкрай важливими для студентів. Адже вони матимуть можливість поєднати свої теоретичні знання з практичними, усвідомити, що таке якість продукту та як її перевірити чи визначити, зрозуміти технологічні процеси виробництва того чи іншого продукту. Компанія «Епіцентр К» має на меті організовувати багато інших захоплюючих навчальних екскурсій на інші виробництва з початку нового навчального року.

Фотогалерея

Перейти