Наукова діяльність

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи працюють над виконанням науково-дослідних тем «Інституційно-інформаційний механізм стратегічного розвитку індустрії гостинності» (номер держреєстрації 0117U002091) та «Формування теоретико-методологічного забезпечення розвитку і функціонування туристичної галузі України в умовах євроінтеграції» (номер держреєстрації 0117U002092).

Якісними результатами виконання науково-дослідних тем є участь викладачів у конференціях, публікація фахових статей, видання монографій, захист наукових дисертацій та застосування наукових досліджень у навчальному процесі, зокрема:

  • організовано та проведено на базі університету І Міжнародну науково-практичну конференцію "Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика" (31 жовтня – 1 листопада 2018 р.);
  • видано колективну монографію "Функціонування та перспективи розвитку туристичної галузі України" (Львів: Видавництво ЛТЕУ, 2018. – 376 с.);
  • організовано та проведено на базі університету І Міжнародну науково-практичну конференцію "Інновації, тренди та перспективи індустрії гостинності " (12 грудня 2019 р.);
  • підготовлено та опубліковано колективну монографію "Практика і перспективи розвитку індустрії гостинності України" (Львів: Видавництво ЛТЕУ, 2019. – 199 с.);
  • під керівництвом завідувача кафедри проф. Мізюка Б.М. було захищено 14 кандидатські та 4 докторські дисертації, проф. Барни М.Ю. - 5 кандидатських дисертацій та 2 докторські дисертації, доц. Мельник – 1 кандидатська дисертація.

Усі викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи приймають активну участь у міжнародних проектах, конференціях, програмах підвищення кваліфікації і стажуваннях. Зокрема: проф. Барна М.Ю. та проф. Мельник І.М. брали участь у роботі XXVII Міжнародного освітнього салону «Перспективи 2017» з метою популяризації української освіти (березень 2017 р.); проф. Мельник І.М., доценти Тучковська І.І., Гірняк Л.І. та старший викладач Полотай Б.Я. є співавторами наукової монографії «Przemiany w nowoczesnym spoleczenstwie: aspekty socialne» («Трансформації в сучасному суспільстві: соціальні аспекти»), яка видана спільно з польськими колегами з м. Ополе; доцент Миронов Ю.Б. та проф. Мельник І.М. приймали участь у заходах в рамках міжнародного проекту «Приватне підприємництво в Україні та Ізраїлі» (2015-2016 р.), доцент Миронов Ю.Б. брав участь у міжнародному семінарі «International Staff Week 2019» у м. Лодзь, Польща в рамках програми міжнародної мобільності Erasmus+.

Науково-дослідна робота студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» здійснюється у різних формах як наукового, так і пізнавального характеру, а саме: участь у науково-практичних конференціях, семінарах, олімпіадах у стінах Львівського торговельно-економічного університету, так і за його межами. За результатами студентських досліджень опубліковано статті у фахових виданнях тези доповідей у матеріалах конференцій. Студенти приймають активну участь у діяльності наукових гуртків при кафедрі, у рамках якого представляють презентаційні доповіді на проблематичні тематики сталого та інноваційних напрямів розвитку у туризмі та готельно-ресторанному господарстві.

Cтуденти спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» приймають участь у якості волонтерів у найбільшому на теренах України фестивалі гостинності та готельно-ресторанного бізнесу – «HoReCa Show Lviv», відвідують спеціалізовані виставки «ТурЕКСПО», «UITT» та ін. Щорічно, під егідою Навчального туристичного центру кафедри туризму та готельно-ресторанної справи студенти відвідують заходи, присвячені «Дням європейської спадщини у місті Львові» при Департаменті туризму Львівської міської ради і заходи управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.

До Міжнародного дня студента було вручено обласні премії студенткам спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Хісматулліній Еліні та "Туризм" Москаленко Інні за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у суспільному житті факультету і університету, нагороджено премією Львівської облдержадміністрації та обласної ради, а студентці Лісіциній Аліні спеціальності «Туризм» обласною іменною премією ім. В'ячеслава Чорновола.

Детальні звіти про наукову роботу здобувачів вищої освіти галузі знань «Сфера обслуговування».

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.


ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині


ЛТЕУ

До уваги абітурієнтів 2020!

Станьте переможцем конкурсу та отримайте знижку на оплату навчання.


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен