Юридичний факультет

Декан

декан юридичного факультету, доцент, к. ю.н. Котуха Олександр Степанович

Заступники декана

26 жовтня 2017 року,  декан юридичного факультету доц. О Котуха,  відвідали  міжнародний економічний форум “Львівщина – локомотив промислової революції в Україні”, де обговорювалися питання  реалізації інвестиційних проектів, запровадження альтернативних джерел енергії,  боротьби з корупцією та розвитку професійно-технічної освіти на теренах Львівщини.

ВІдбулись  виступи міністра інфраструктури Володимира Омеляна, міністра освіти Лілії Гриневич, генпрокурора Юрія Луценка та інших.
У роботі форуму взяли участь представники уряду, міністерств і відомств України та країн ЄС,  Львівської обласної державної адміністрації, обласної ради, бізнесу, наукової спільноти та освітяни.

24 жовтня 2017 року в університеті відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Професія юриста: алгоритми успішності. Реальність і перспективи на майбутнє», присвячений аналізу та обговоренню проекту Закону України «Про юридичну (правничу) освіту і загальний доступ до правничої професії».

Відкрив наукове засідання вітальним словом ректор університету, професор П. О. Куцик.

На «круглий стіл» завітали суддя Сихівського районного суду м. Львова Н. І. Дулебко, завідувач юридичним сектором ТУ ДСА України в Львівській області І. І. Злепко, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін ЛьДУВС Я. З. Гаєцька-Колотило, провідний спеціаліст департаменту "Адміністрація міського голови"  В. Ю.Свізінський,  юрисконсульт Міського палацу культури імені. Г. Хоткевича, менеджер проектів у сфері культурної адвокації М. О.  Временова Юристи-практики поділились своїм баченням правової реформи, перевагами та недоліками проекту Закону «Про юридичну (правничу) освіту і загальний доступ до правничої професії».

В обговоренні дискусійних питань законопроекту взяли участь студенти та викладачі юридичного факультету університету.

18 жовтня 2017 року за сприяння Спільноти академічного душпастирства університету (в особі капелана, о. Романа), Студентської ради університету та декана юридичного факультету, доцента О.С. Котухи, відбулась духовно-пізнавальна екскурсія до Унівської Лаври та Свіржського замку.
Студенти та викладачі ознайомились з історією святині, дізнались таємниці Туринської плащаниці, копія якої знаходиться у Лаврі, та доторкнутись до частки Животворного Хреста. Разом з монахами помолились в церкві, яка знаходиться на території  та скуштували їх їжу.  
Дорогою додому відвідали Свіржський замок, де змогли помилуватись  осінніми краєвидами та зробити фото на пам’ять.  Тепла сонячна погода та чудовий настрій сприяли позитивній атмосфері поїздки.

З нагоди Дня юриста в у спортивному комплексі університету відбувся волейбольний турнір між викладачами та студентами юридичного факультету. Крім декана факультету, доцента О.С. Котухи, турнір відвідали представники ректорату: перший проректор, професор М.Ю. Барна та проректор з наукової роботи, професор Б.Б. Семак.

Підсумок змагань: перемогла дружба!

18 травня 2017 року відбулася VI регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція (copy 1)

На тему: “Формування та розвиток національного законодавства: європейський вектор – нові виклики та можливості” на базі Вишнянського коледжу ЛНАУ, в які прийняли участь студенти та викладачі юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, а саме: Ганущак Оксана, під керівництвом доц. Ратушної Б.П.; Мотринець Оксана та Варениця Мар’яна під керівництвом доц. Котухи О.С., Батенчук Юрій під керівництвом ст. викл. Граб С.О.

Робота секції юридичного факультету в межах щорічної наукової конференції професорсько-викладацького складу та аспірантів на тему: “Актуальні проблеми економіки і торгівлі в сучасних умовах євроінтеграції”, яка відбулася 12 травня 2017р.

12 та 13 квітня 2017 у місті Запоріжжя на базі Запорізького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство».

За перемогу в олімпіаді змагалося 134 особи з 50 вищих навчальних закладів з усіх куточків України. Вони пройшли два тури – командний та індивідуальний, сумарно давши відповіді на 300 тестових запитань, що стосувалися 18 навчальних дисциплін. Їхні роботи провіряли провідні науковці в галузі вітчизняного права. Детальніше .pdf

XV Науково-теоретична конференція студентів юридичного факультету

ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ

Детальніше .pdf

Матеріали VI Міжнародної науково-практичної Інтернет конференції

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ БЛИЖНЬОГО ЗАРУБІЖЖЯ (ПРАВОВІ ПІДХОДИ ДО ГЕОПОЛІТИЧНИХ РЕАЛІЙ) Детальніше .pdf

18 травня 2017 року відбулася VI регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція

На тему: “Формування та розвиток національного законодавства: європейський вектор – нові виклики та можливості” на базі Вишнянського коледжу ЛНАУ, в які прийняли участь студенти та викладачі юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, а саме: Ганущак Оксана, під керівництвом доц. Ратушної Б.П.; Мотринець Оксана та Варениця Мар’яна під керівництвом доц. Котухи О.С., Батенчук Юрій під керівництвом ст. викл. Граб С.О.

15 березня 2017 року деканом юридичного факультету доц. Котухою О.С., ст. викл. кафедри цивільного права та процесу Граб С.О. та ас. кафедри кримінального права та процесу Слупко В.М.

була проведена профорієнтаційна робота у Вишнянському коледжі Львівського національного аграрного університету.

Абітурієнтам була надана загальна інформація про Львівський торговельно-економічний університет, про його місце на ринку освітянських послуг, наявність інститутів та факультетів у його складі, а також напрямів підготовки студентів. Абітурієнтів було ознайомлено про умови вступу на всі факультети Львівського торговельно-економічного університету, про існування різних форм навчання (денна та заочна), про оплату за навчання та пільги для різних верств населення

21 лютого 2017 року в корпусі юридичного факультету був проведений І-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Правознавства, метою якого стала перевірка студентами власних практичних і теоретичних напрацювань у сфері права.

Учасниками заходу стали понад 20 студентів, які у відведений комісією час вирішували ряд тестів та задач, які були розроблені викладачами провідних кафедр юридичного факультету. Переможці першого етапу приймуть участь у другому етапі олімпіади, що відбуватиметься у Запорізькому національному університеті.

ЗАГОЛОВОК - XV НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ “ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ”. Детальніше .pdf

Оголошення!

23 ГРУДНЯ 2016 РОКУ НА ЮРИДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ЛЬВІВСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ VI Міжнародна науково-практична Інтернет конференція АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ БЛИЖНЬОГО ЗАРУБІЖЖЯ (ПРАВОВІ ПІДХОДИ ДО ГЕОПОЛІТИЧНИХ РЕАЛІЙ) 

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ!

Детальну інформацію можна переглянути в інформаційному листі.

17 листопада в актовій залі ЛТЕУ відбулось феєричне, неймовірне шоу "МІС ТА МІСТЕР ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - 2016". Краса, грація, чарівність, інтелект, оригінальні таланти і заворожуючий вальс, які подарували учасники присутнім глядачам, надовго залишаться в пам'яті тих, хто прийшов на наше свято!!!! . 5 дівчат та 5 хлопців змагались в 4-ох конкурсах: «Візитка», «Конкурс талантів», «Інтелектуальний конкурс» та «Танцювальний конкурс Вальс». Номінації серед учасників були поділені таким чином:

Здрок Богдана - Міс стиль

Залуцький Данило - Містер стиль

Огай Карина - Міс загадка

Гораєцький Андрій - Містер ікс

Костіна Євгенія - Міс антистрес

Петях Юрій - Містер антистрес

Бучко Анастасію - Міс всезнайка

Сорока Дмитро - Містер всезнайко.

Титул Міс Юридичного факультету ЛТЕУ-2016 отримала студентка 3-го курсу Федорко Аделіна. Містер Юридичного факультету ЛТЕУ-2016 став студент 2-го курсу Магдич Сергій!

Детальніше у фотогалереї.

  • Візит до Дебреценського університету

07 - 11 листопада 2016 року, у межах наукової програми «Erasmus +», доцент кафедри Теорії держави і права Львівського торговельно-економічного університету, к.ю.н. Андрій Медвідь відвідав Дебреценський Університет (Угорщина). Науковцем було прочитано низку лекцій студентам юридичного факультету Дебреценського Університету на тему генеза прийняття та розвиток положень Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також, ролі Європейського суду з прав людини у Стразбурському контрольному механізмі («The genesis and the progress of the Convention for the protection of human rights and fundamental freedoms over time (1950-2016)», «Strasbourg's legal machinery: role of the European Court  of human rights»). Розглянута наукова проблематика викликала суттєве зацікавлення слухачів та викладацького складу приймаючого університету.

Окрім цього, на прохання декана юридичного факультету доц. Котухи О.С., Андрій Медвідь провів зустріч з заступником декана юридичного факультету Дебреценського Університету з стратегічного планування та зовнішніх відносин проф. Томасом Фезер (Tamas Fezer).

У результаті цього, було досягнуто домовленості щодо розробки проекту договору співпраці між юридичними факультетами Дебреценського Університету та Львівського торговельно-економічного університету у межах навчальних та наукових процесів.

Детальніше у фотогалереї.

7 листопада, за сприяння деканату юридичного факультету, студент 4-го курсу Матіїшин Роман провів лекцію-бесіду з учнями 7-9 класів Спеціалізованої школи № 4 м. Львова на тему шкідливості алкоголю на людський організм. Студент ознайомив учнів з видами алкоголю та особливостями його негативного впливу на органи людини. Закликав не вживати алкоголь, вести здоровий спосіб життя та берегти здоров'я.

4 листопада 2016 р., відбулася духовно-пізнавальна поїздка викладачів та студентів юридичного факультету і факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій Львівського торговельно-економічного університету до Крехівського монастиря святого Миколая ЧСВВ. Разом із спільнотою університету у поїздці взяв участь о. Роман Довгань, капелан нашого Університету.

Учасники поїздки піднялись до печерних келій перших монахів та відвідали джерело Божої Матері, ознайомились з побутом монахів, дізнались про історію та духовне життя у цьому місці Студенти та викладачі змогли доторкнутись до сакральних святинь, попросити у Бога миру та добра для себе та України, спільно помолилися біля чудотворної ікони св. Миколая, просили міцного здоров’я для своїх батьків та рідних.

На завершення ченці почастували гостей смачним обідом у монашій трапезній.

6 жовтня на кафедрі фізичного виховання відбувся турнір з волейболу між викладачами та студентами юридичного факультету, присвячений Дню юриста. Від викладацького колективу факультету активну участь у турнірі прийняли доц. Олашин М.М., доц. Фігель Ю.О., ст. викл. Скибіцький Б.А. та ст. викл. Скибіцький Б.А. а також методист деканату Стасів І.М. З незначною перевагою отримали перемогу викладачі. Приємна, дружня атмосфера, чудовий настрій та спортивний азарт панував під час всіє гри.

В межах програми Erasmus з 12-16 вересня 2016 року до юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету завітав лектор юридичного факультету Дебреценського університету Даніель Хайтас. Лекції були присвячені історичним аспектам самої ідеї Європи та інтеграції України до  Європейського Союзу в цілому («Enlargement of the European Union», «History of the idea of Europe and  European integration»).

Даніель розповів студентам про своє бачення Євроінтеграції, про перспективи та проблемні аспекти, які заважають вступу України у Євросоюз. Такий візит був великим початком співпраці Дебреценського університету та Львівського торговельно-економічного університету. Нагадаємо, що студентка 3 курсу Войтович Маріанна навчалася по програмі Erasmus в Дебреценському Університеті. Враховуючи попередній досвід, наші студенти тепер мають можливість відповідного навчання, а також викладачі юридичного факультету в межа співпраці та програми Erasmus будуть читати лекції у цьому Університеті.

Після завершення перебування Даніеля Хайтаса в Університеті, декан юридичного факультету вручив сертифікат нашому гостеві. Дякуємо Дебреценському університету за співпрацю та чекаємо нових зустрічей! 

15 вересня на юридичному факультеті відбулась зустріч з успішним адвокатом, яка входить в ТОП-5 юристів з сімейного права України, керуючим партнером юридичної компанії  “AVG” (м. Київ), КАТЕРИНОЮ ВЛАСЮК. Зустріч буда присвячена актуальній темі «Шлюбні контракти». Разом з тим, під час зустрічі п. Катерина поділилась своїм практичним досвідом у сфері адвокатської діяльності, розказала про найцікавіші справи, особливості роботи адвокатської компанії, основним пріоритетом якої є комплексний підхід до справи і вирішення всіх справ законними шляхами. Студентам цікаво було дізнатись про те як переборювати свої страхи молодому, юристу який тільки починає свою практичну діяльність.  Ключовою фразою було: «Судовий процес – це змагальний процес! Перемагає активний. Якщо ви вирішили бути юристом то повинні «хворіти» цією «хворобою»». 

Також під час зустрічі п. Катерина звернула увагу на важливість теоретичних знань, які студенти здобувають у вищому навчальному закладі та закріплення їх на практиці під час стажування. Також під час зустрічі п. Катерина презентувала для студентів свою авторську книгу: «Розлучення. Сповідь адвоката». Студенти мали змогу дати питання, зокрема, щодо її ставлення до проекту швидких одружень за 24 години, ставлення адвоката до шлюбного контакту, чи варто його укладати. Зустріч пройшла жваво, цікаво та пізнавально для всіх. Наприкінці зустрічі зробили спільне фото та заросили п. Катерину ще до нас завітати з цікавими лекціями. 

15 вересня 2016 року о 10.20 год., на юридичному факультеті відбудеться зустріч з успішним адвокатом, яка входить в ТОП-5 юристів з сімейного права України, керуючим партнером юридичної компанії  “AVG” (м. Київ), КАТЕРИНОЮ ВЛАСЮК. Зустріч буде присвячена обговоренню актуальних питань  укладення шлюбного договору. Запрошуються всі бажаючі. 

1 вересня 2016 року в актовій залі Львівського торговельно-економічного університету відбулась урочиста посвята студентів-першокурсників. З вітальним словом перед студентами, викладачами та гостями виступила народний депутат України Оксана Юринець, ректор Університету проф. Куцик П.О., комерційний директор  гіпермаркету «Епіцентр К» Хасія О. Від професорсько-викладацького складу привітання виголосив завідувач кафедри теорії держави і права, д.ю.н. Вдовичин І.Я.

Також поблагословив і окропив святою водицею всіх присутніх студентський капелан о. Роман. З музичним привітанням виступили хорова капела Мрія та ансамбль бандуристок «Галичанка». На завершення студентка-магістр передала символічний ключ знань представнику студентів першого курсу. По завершенню урочистої частини студенти першого курсу юридичного факультету зустрілись з деканом, заступником декана, завідувачами кафедр юридичного факультету та кураторами груп. Викладачі ознайомили студентів та батьків з діяльністю факультету, привітали студентів зі вступом до найстарішого економічного навчального закладу та на престижну спеціальність «Правознавство». Побажали успіхів у навчанні та гідно нести почесне звання «Студент юридичного факультету». 

Практика для студентів юридичного факультету

Студенти юридичного факультету. відповідного до навчального плану проходять виробничу практику на 4-му та переддипломну практику магістрів на 5 курсі. 

Виробнича практика  є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки студентів напряму підготовки «Право» на юридичному факультеті Львівського торговельно-економічного університету і проводиться на оснащених відповідним чином базах. Проходження практики та виконання її програми є обов’язковим для студентів вказаної спеціальності ОР  "бакалавр" та "магістр".

Виробнича практика  має на меті набуття студентами практичних навичок для майбутньої професійної діяльності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, на об’єктах господарської діяльності тощо.

Програма виробничої практики визначає засади й порядок її організації та проведення, оволодіння студентами теоретичними положеннями та набуття практичних навичок для нормотворчої й правозастосовної діяльності.

За потреби студентів відповідні кафедри можуть скеровувати на практику у відповідні установи та організації, з якими укладено угоди про співпрацю. 

1 червня 2016 року відбулася відкрита загальноакадемічна лекція к.ю.н., доцента  кафедри цивільного права та процесу Федика Є.І. з дисципліни “Цивільне право” на тему: “Договір у системі зобов’язальних правовідносин. Принципи його правового регулювання” для студентів другого курсу галузі знань 0304 „Право”спеціальності 6.030401  «Правознавство».

На відповідній відкритій лекції був присутній проректор з наукової роботи Семак Б.Б., проректор з навчально-виховної роботи Гелей С.Д., начальник відділу методичного забезпечення та акредитації Курилець Л.А., декан юридичного факультету доцент Котуха О. С., завідувач кафедри теорії держави і права Вдовичин І.Я., завідувач кафедри філософії і культури проф. Тімченко О. П., к.філол.н., доц., завідувач кафедри іноземних мов Ковалик Наталія Василівна,  доцент кафедри цивільного права та процесу Мацько М. А., доцент кафедри цивільного права та процесу Чабан О.М., к.ю.н., ст. викл. кафедри цивільного права та процесу Горецька Х.В., ст. викл. кафедри цивільного права та процесу Граб С.О., ст. викл. кафедри кримінального права та процесу Скибіцький Б.А.

Під час обговорення  усі присутні дійшли згоди, що відкрита лекції прочитана на високому професійному рівні відповідно до вимог, передбачених у навчальному плані та робочій програмі.

Лектор продемонстрував високий рівень теоретичної підготовки, використав сучасні технічні засоби та вільно володів теоретичним матеріалом та конкретними порадами щодо застосування одержаних знань на практиці.

Слід відмітити, що відкрита загальноакадемічна лекція прочитана студентам 2 курсу галузі знань 0304 „Право” спеціальності 6.030401 «Правознавство» на належному науково-теоретичному та методичному рівні згідно з навчальною програмою дисципліни “Цивільне право”, досягла своєї мети і відповідає сучасним вимогам вищої школи.

17 травня 2016 р. студенти 492 групи юридичного фаультету під керівництвом доцента кафедри цивільного права та процесу Б. П. Ратушної провели ділову гру «Судовий розгляд цивільної справи».  Усі студенти були задіяні у грі в різних процесуальних ролях: судді, адвокатів, позивача та відповідача, свідків та ін. Рішення суду всі слухали стоячи.

На діловій грі був присутній декан юридичного факультету доцент О. С. Котуха, який позитивно оцінив проведений захід.

26 квітня 2016 року деканом юридичного факультету та ст. викл. кафедри цивільного права та процесу Граб С.О. був запрошений експерт з комунікації, керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк», а також позаштатний викладач Національної школи суддів України Віктор Гальчинський. Вельмишановний гість прочитав лекцію для студентів 3 та 5 курсів юридичного факультету, в якій розповів цікаву практичну інформацію  про взаємодію з журналістами в судах в контексті Закону України «Про інформацію». Студенти  жваво підтримували дискусію, а також коментували відео, які були представлені лектором. Висловлюємо велику подяку за співпрацю Віктору Гальчинському, Юлії Пинзеник та ПАТ «Кредобанк», а також чекаємо наступних зустрічей. 

21 квітня 2016 року була проведена XIV науково-теоретична конференція студентів юридичного факультету “Проблеми правового регулювання в сучасній Україні”.  Учасниками конференції стало понад 70 осіб, в тому числі представники студентських колективів інших провідних юридичних навчальних закладів м. Львова, таких як Львівський державний університет внутрішніх справ, Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка». З вітальним словом на початку конференції виступили проректор з наукової роботи, проф. Семак Б.Б. та декан юридичного факультету доц. Котуха О.С., які побажали усім студентам плідної праці та творчих здобутків у вибраних наукових  темах. 

Також у роботі конференції взяло участь  близько 12 викладачів, серед яких були викладачі кафедри цивільного права та процесу, кафедри теорії держави і права, кафедри кримінального права та процесу та кафедри  господарського права та процесу - доц. Федик Є.І., доц. Котуха О.С., доц. Мацько М. А., доц. Чабан О.М., доц. Фігель Ю.О., ст. викл. Граб С.О., доц. Музика Я.І., ст. викл. Скибіцький Б.А., доц. Олашин М.М.

З 18 по 21 квітня 2016 року у місті Івано-Франківськ на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2015-2016 навчальному році.

Метою олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців та системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.  У олімпіаді взяли участь  57 вищих навчальних закладів  України, що здійснюють підготовку фахівців у галузі освіти «Право».  Олімпіада проводилася у два тури – командний тур та індивідуальний тур. 

Командний тур передбачав виконання учасниками 200 тестових завдань з 18 галузей права, індивідуальний –100 завдань з 10 галузей.

Команда студентів юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університети  у складі:  Ганущак Оксани Ігорівни  (студентки групи 193с ),  Лужецької Ірини Василівни (студентки групи 293с ) та  Кривецького Віталія Руслановича (студента групи 492) отримали Диплом ІІI  ступеня за перемогу в командному турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади .

Вітаємо переможців!!!

18 квітня відзначають Європейський день захисту прав пацієнтів. З нагоди цього свята студенти – консультанти 4 курсу медико-юридичної клініки Львівського торгово-економічного університету Гусак Віра та Романишин Анна спільно з викладачами Львівського університету ім. Д. Галицького та Службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації відвідали Притулок для дітей Служби у справах дітей,  де провели цікаве, інтелектуальне заняття щодо прав дитини у сфері охорони здоров’я. 

15 квітня 2016 року, для школярів 9  класу студент Яцик А., провів лекцію-бесіду про шкідливість наркотичних засобів для людини. Окрім статистичних даних, які озвучив Андрій щодо кількості наркоманів, які офіційно зареєстровані в Україні, Школярі мали змогу ознайомитись з видами наркотиків, їх негативний вплив на організм, наочно побачили як змінюється людина після прийняття наркотичних засобів та які відомі особистості померли внаслідок систематичного прийняття наркотиків. Після завершення презентації між школярами та студентами виникла жвава дискусія щодо шкідливості природніх та синтетичних наркотиків. 

З метою проведення правовиховної роботи серед молоді м. Львова, студенти 3-го курсу, юридичного факультету Матіїшин Р. та Яцик А., під керівництвом заступника декана з виховної роботи доц. Олашин М.М., провели дві лекції-бесіди для учнів Львівської середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів.

Так, 12 квітня 2016 р. Матіїшин Р. провів лекцію-презентацію  для школярів 8 класу на тему шкідливості алкоголю на організм людини. Школярі довідались про вражаючу статистику підліткового алкоголізму, про наслідки, що виникають при вживанні різних видів алкогольних напоїв. В лекції-презентації школярі мали змогу ознайомитись з видами алкогольних напоїв та їх вражаючу шкідливість для людини.

Кожна з лекцій завершилась словами: зроби свій вибір!

Студенти за принципом «рівний - рівному» інформували діток про каталог прав дитини у царині охорони здоров’я та механізми реалізації цих можливостей, проводили інтерактивні ігри, залучаючи учнів. Медико-юридична клініка і надалі співпрацюватиме з Притулком, як шляхом проведення інтерактивних занять, так і виїзних консультацій. 

10 березня 2016 року у Львові відзначили День першого публічного виконання Державного гімну України. Разом із студентською молоддю міста, громадськими організаціями та об'єднаннями, студенти  юридичного факультету спільно долучилися до цього заходу.

25 лютого 2016 року в корпусі юридичного факультету був проведений І-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Правознавства, метою якого стала перевірка студентами власних практичних і теоретичних напрацювань у сфері права. 

З вітальним словом до учасників звернувся декана юридичного факультету, к.ю.н., доц. Котуха О.С., який відмітив, що така участь є невід’ємною складовою практичного навчання студентів, що відобразить рівень їхньої підготовки та готовності до майбутньої фахової роботи. 

Учасниками заходу стали понад 25 студентів, які у відведений комісією час вирішували ряд тестів та задач, які були розроблені викладачами провідних кафедр юридичного факультету. Переможці першого етапу візьмуть участь у другому етапі олімпіади, що відбуватиметься у Прикарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника м. Івано-Франківськ.

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів юридичного факультету за ІІ семестр 2011-2012 н.р. 

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів юридичного факультету за 2012-2013 н.р. 

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів юридичного факультету за 2013-2014 н.р. 

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів юридичного факультету за 2014-2015 н.р. 

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів юридичного факультету за І семестр 2015-2016 н.р. 

 

 

 

 

 

Контакти

адреса:

м. Львів, вул. Самчука, 9

Кім. 422

тел: (032) 295-81-50

        (032) 276-44-08

Напрями підготовки

  • 030401 - Правознавство

Спеціальності

Фотогалерея

Перейти