Кафедра кримінального права та процесу

Завідувач кафедри

Заступники завідувача кафедри

Про кафедру:

Кафедра кримінального права та процесу як самостійний структурний підрозділ створена у 2007 році в результаті поділу кафедри теорії держави і права.  

Кафедра забезпечує викладання курсів кримінально-правового напрямку, здійснює підготовку фахівців в рамках програм підготовки ОКР „Бакалавр”, „Спеціаліст”, „Магістр”. 

На кафедрі функціонує криміналістична лабораторія, яка створена з метою ефективного проведення практичних занять з навчальної дисципліни „Криміналістика”. 

Основні напрями роботи кафедри кримінального права та процесу

І. Навчально-методична робота кафедри

ІІ. Науково-дослідна робота кафедри

IІІ. Виховна робота кафедри

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2015-2016 н.р. дивіться у форматі PDF. 

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2014-2015 н.р. дивіться у форматі PDF.

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2013-2014 н.р. дивіться у форматі PDF. 

26 вересня доцентом Олашин М.М. та асистентом Слупко В.М. було проведено імпровізований брейн-ринг між групами 3-го курсу юридичного факультету на найкращі знання кримінального процесу. Представнику від кожної групи ставили питання студенти групи-конкурента, після відповіді оцінюючи її та даючи свою відповідь на поставлене питання. Гра виявилась цікавою та насиченою. Всі студенти прийняли активну участь, проявили свої знання з кримінального процесу та навчались давати  провокативні питання.

 

23-24 вересня доцент кафедри кримінального права та процесу Олашин М.М. прийняла участь у ІІ Львівському форумі кримінальної юстиції. Форум був присвячений актуальний питанням кримінального права та процесу, реформуванню судової системи, роль громади у реформуванні кримінальної юстиції; першочергові (тактичні) кроки реформування кримінальної юстиції; якою ми хочемо бачити кримінальну юстицію в Україні стратегічно (ідеальна модель і перешкоди на шляху її впровадження)та низці інших вагомих питань що стосуються кримінальної юстиції. Також під час роботи форуму було обговорено Концепцію реформування законодавства про публічні правопорушення в Україні. 

25 березня 2016 року доцент кафедри Олашин М.М. та студент 4-го курсу юридичного факультету Томашук Я. провели профорієнтаційну роботу у ЗОШ №1 та ЗОШ № 2 м. Рахова Закарпатської обл. Ознайомили школярів з факультетами Академії, умовами вступу та особливостями навчання, зокрема наголошено про наявність військової кафедри та гуртожитків для студентів. Також було проведено бесіди з вчителями шкіл та роз'яснено умови вступу до Інституту післядипломної освіти ЛКА для отримання другої вищої освіти.

Контакти

адреса:
79011, м. Львів, вул. І.Франка, 68

Фотогалерея

Перейти