Кафедра кримінального права та процесу

Завідувач кафедри

Заступники завідувача кафедри

Про кафедру:

Кафедра кримінального права та процесу як самостійний структурний підрозділ створена у 2007 році в результаті поділу кафедри теорії держави і права.  

Кафедра забезпечує викладання курсів кримінально-правового напрямку, здійснює підготовку фахівців в рамках програм підготовки ОКР „Бакалавр”, „Магістр”.  

На кафедрі функціонує криміналістична лабораторія, яка створена з метою ефективного проведення практичних занять з навчальної дисципліни „Криміналістика”.

Професорсько-викладацький склад:

Основні напрями роботи кафедри кримінального права та процесу

І. Навчально-методична робота кафедри

ІІ. Науково-дослідна робота кафедри

IІІ. Виховна робота кафедри

Презентація кафедри

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2016-2017 н.р. дивіться у форматі PDF.

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2015-2016 н.р. дивіться у форматі PDF. 

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2014-2015 н.р. дивіться у форматі PDF.

Калейдоскоп основних наукових, освітніх та навчально-методичних заходів кафедри кримінального права та процесу за 2013-2014 н.р. дивіться у форматі PDF. 

27 вересня 2017 року доц. Олашин М.М. та ас. Слупко В.М. разом зі студентами 3-го курсу юридичного факультету, з навчально-пізнавальною метою, відвідали Галицький відділ поліції Головного управління Національної поліції України у Львівській області. Відвідувачів люб’язно на вході зустрів т.в.о. керівника відділу П. Швороб та інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Галицького ВП ГУНП у Львівській області, В. Іванчак. Вони провели студентів у чергову частину, розказали особливості роботи чергових поліцейських. Згодом, студенти мали змогу побачити реальну роботу відділу поліції, а Керівник відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу старший слідчий Н.А. Сотник, детально розказала про здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень з моменту повідомлення про злочин і до передачі справи до суду.

19 травня 2017 року студенти третього курсу юридичного факультету разом з доцентом кафедри Олашин М.М. відвідали музей-меморіал жертв окупаційного періоду "Тюрма на Лонцького". Під час екскурсії студенти дізнались про історичні етапи окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Оглянули камери смертників, одиничні камери, кабінет слідчого, ознайомились з тюремним побутом в'язнів, які там перебували та дізнались які історичні постаті нашої держави відбували покарання в різні часи в стінах даного тюремного закладу. На всіх присутніх екскурсія справила особливі враження.

26 вересня 2016 року, доцентом Олашин М.М. та асистентом Слупко В.М. було проведено імпровізований брейн-ринг між групами 3-го курсу юридичного факультету на найкращі знання кримінального процесу. Представнику від кожної групи ставили питання студенти групи-конкурента, після відповіді оцінюючи її та даючи свою відповідь на поставлене питання. Гра виявилась цікавою та насиченою. Всі студенти прийняли активну участь, проявили свої знання з кримінального процесу та навчались давати  провокативні питання.

23-24 вересня 2016 року доцент кафедри кримінального права та процесу Олашин М.М. прийняла участь у ІІ Львівському форумі кримінальної юстиції. Форум був присвячений актуальний питанням кримінального права та процесу, реформуванню судової системи, роль громади у реформуванні кримінальної юстиції; першочергові (тактичні) кроки реформування кримінальної юстиції; якою ми хочемо бачити кримінальну юстицію в Україні стратегічно (ідеальна модель і перешкоди на шляху її впровадження)та низці інших вагомих питань що стосуються кримінальної юстиції. Також під час роботи форуму було обговорено Концепцію реформування законодавства про публічні правопорушення в Україні.

Контакти

адреса:
м. Львів, вул. У. Самчука, 9, кім. 428

Кафедра в соціальних мережах:

www.facebook.com

Фотогалерея

Перейти