Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

Директор

Створений в 1969 році, як структурний підрозділ навчального закладу, який є одним із провідних інститутів післядипломної освіти в Західній Україні. Післядипломна економічна та фінансова освіта забезпечує фахівцю нові перспективи в професійному та кар’єрному рості, а компанії - можливості стрімкого розвитку та збільшення прибутку.

З метою максимального задоволення потреб в освоєнні навчальних програм в Інституті працюють тьютори-практики, а освітній арсенал складається з переліку єфективних методичних і практичних інструментів сучасної європейської освіти.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Інституту є професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації слухачів за професіями і спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці згідно з потребами роботодавців або такими, що дають можливість займатися малим і середнім бізнесом. З цією метою Інститут презентує окремі Програми з професійного навчання.

На нашому сайті Ви можете ознайомитись з умовами професійного навчання за різними програмами, можливістю підтвердження неформального навчання та перепідготовки, отримання спеціалізації та підвищення кваліфікації за рахунок інноваційних методів, які забезпечують модератори програм.

Після завершення навчального процесу слухачам курсів видається посвідчення встановленої форми, яке відкриває можливість подальшого працевлаштування.

Контакти

адреса:
м.Львів, вул. Бр.Тершаківців 2а, к.113, 113а, 114

тел.:
275-56-32
295-81-64 (деканат)
275-68-66 (приймальна комісія)

e-mail:
lac_ipo(at)ukr.net