Кадрова агенція

КАДРОВА АГЕНЦІЯ ЛЬВІВСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Створення Кадрової Агенції на базі Львівського торговельно-економічного університету викликане потребами часу. З одного боку, спостерігається постійно зростаюча чисельність безробітних, а з другого – відчутна проблема в кадрах у місцевих державних та приватних підприємств. Вирішенням цієї проблеми розвитку бізнесу як в Україні загалом, так і в нашому місті зокрема, є професійний підбір кадрів. Необхідність функціонування нашої агенції зумовлена також потребою посилення орієнтації випускників на практичні потреби підприємств. Саме тому створення Кадрової Агенції в нашій академії є чинником, який покликаний допомогти зустрітися цим двом потребам. 

КЕРІВНИЦТВО КАДРОВОЇ АГЕНЦІЇ:

Загальне керівництво Кадровою агенцією здійснює перший проректор академії доц. Барна М.Ю.

Місія Кадрової Агенції полягає в у наданні допомоги випускникам та студентам Львівської комерційної академії та оперативному та ефективному забезпеченні підприємств кваліфікованими молодими спеціалістами згідно вимог роботодавця. 

Підбір персоналу здійснюється за такими  спеціальностями:

– Міжнародні економічні відносини 

– Маркетинг 

– Облік і аудит 

– Фінанси і кредит

– Економіка підприємства 

– Банківська справа 

– Правознавство 

– Менеджмент організацій і адміністрування

– Економічна кібернетика 

– Товарознавство і комерційна діяльність 

– Товарознавство та експертиза в митій справі 

– Експертиза товарів та послуг 

– Готельна і ресторанна справа

– Харчові технології та інженерія

Працівниками агенції сформовані бази даних, що містять інформацію про кандидатів на вакантні посади та про потенційних роботодавців. 

Шановні пошукачі! Надсилайте та приносьте своє резюме до нас, тут на Вас чекають цікаві пропозиції роботи, підготовка до співбесіди. 

УВАГА!!! Послуги для кандидатів на вакантні посади, які прагнуть змінити місце роботи або знайти роботу – БЕЗКОШТОВНІ!!!

Напрями діяльності 

Діяльність Кадрової Агенції включає такі основні напрями: 

  • Сприяння у працевлаштуванні студентів та випускників академії 
  • Проведення короткотермінових інтенсивних тренінг-програм з питань працевлаштування 
  • Надання консультацій з питань працевлаштування 
  • Професійний підбір кваліфікованих спеціалістів 

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ 

Наші працівники, враховуючи всі Ваші вимоги до претендента на вакантну посаду, проводять попередній відбір кандидатів: 

1) здійснення аналізу та оцінка резюме 
2) проведення попередньої співбесіди та тестування на предмет відповідності кваліфікаційного рівня вимогам роботодавця 
3) подання списку обраних кандидатів на розгляд роботодавцю для визначення осіб, з якими Ви безпосередньо проведете співбесіду. 

ТРЕНІНГ ПОСЛУГИ 

З метою ефективного працевлаштування нами розроблені та проводяться інтенсивні тренінг-програми з використанням активних методів навчання (рольові ігри, ситуаційні вправи). Кадрова агенція пропонує тренінги “Мистецтво складання ефективного резюме”, “Планування кар’єри”, “Успішна співбесіда” тощо. 

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ 

Кадрова агенція надає кваліфіковану консалтингову підтримку як роботодавцям так і тим, хто шукає роботу з питань цивілізованого регулювання взаємовідносин на ринку праці. Консалтинговий супровід дипломних, магістерських робіт на замовлення і відповідно до потреб конкретних підприємств здійснюється із залученням викладачів професорсько-викладацького складу академії. Серед пропонованих послуг наступні: 

– складання резюме; 
– оформлення трудових угод; 
– підготовка до співбесіди з потенційним роботодавцем. 

НАШІ ПРАЦЕДАВЦІ: 

Серед компаній, з якими ми співпрацюємо є наступні: 

– «Євросеть» 
– «Євроготель» 
– «56 компанії» 
– «Ernst&Young» 
– «PricewaterhouseCoopers» 
– ВАТ ШП «Світанок» 
– «Епіцентр» 
– «Ніко-Захід» 
– «ПРОСТО страхування» 
– «САВсервіс Карпати» 
– Macro Consulting 
– ProCredit Bank 
– SoftServe 
– АКБ «Правекс Банк» 
– Банк «Форум» 
– ВАТ «Бібльос» 
– Громадський клуб інтелектуально-творчої ініціативи «Династія» 
– ЗАТ «Гал-Експо» 
– Корпорація «Парус» 
– Львівський автобусний завод 
– Львівська консалтингова група 
– «Менс» 
– «Нова лінія» 
– Мережа мобільного зв’язку «Beeline» 
– ПП «Кераміка» 
– ПП «Леосвіт» 
– ПП «Адамас» 
– Приватбанк 
– СК «Оранта-Життя» 
– СК «Універсальна» 
– CК «Інпро» 
– ТВК «Львівхолод» 
– Технолюкс «Бомба» 
– ТзОВ «Ю.ком» 
– ТзОВ Кондитерська фабрика «Львівські солодощі» 
– ТОВ МЕТРО «Кеш енд Кері» 
– Торговий дім «Sofi» та інші. 

Інформація для роботодавців 

Перед керівником, що приймає бізнес-рішення обов`язково постає проблема підбору висококваліфікованого персоналу. Існує багато шляхів розв`язання цієї проблеми. Можна здійснювати пошук персоналу через газети або засобами інтернет. Але в такому разі виникає проблема оцінки кваліфікації персоналу, що потребує значних зусиль, враховуючи кількість бажаючих отримати роботу. З іншого боку для випускника Вищого Навчального Закладу, проблема працевлаштування є однією з найважливіших. Навіть, маючи необхідні навички та здібності показати свої сильні якості протягом короткої співбесіди досить важко. Професійні методики та наявність висококваліфікованих кадрів в нашій Кадровій агенції дозволяють скоротити дистанцію між працедавцем та пошукувачем. 

Послуги для працедавців: 

  • Оголошення вакансій 
  • Збір резюме та рекомендацій 
  • Попередній відбір кандидатів за резюме 
  • Організація презентацій компаній, інтерв`ю з потенційними кандидатами на роботу 
  • Організація виконання курсових, дипломних, магістерських робіт на замовлення підприємств. 

 Шановні роботодавці! Підбір персоналу проводиться для виробничих і торговельних компаній, для українських та іноземних підприємств. 

Всі свої послуги Кадрова Агенція надає БЕЗКОШТОВНО, як для потенційних роботодавців так і для претендентів на вакантні посади. 

Наша агенція пропонує перелік послуг, що дозволять швидко знаходити кандидатів на посади та, крім того, ефективно оцінювати їх професійний рівень. 

Кадрова агенція Львівської комерційної академії ефективно здійснює кваліфікований підбір персоналу згідно Ваших вимог у Львові та області.

Молоді спеціалісти – це майбутнє фірми. Забезпечте своїй фірмі гідне майбутнє уже сьогодні!

Інформація для пошукувачів роботи 

Побудова майбутньої кар`єри – важливий крок у житті. Зауважимо, що працевлаштування студентів та випускників ВНЗ є приорітетним напрямком роботи Кадрової агенції. 

Наша мета – допомогти всім бажаючим знайти роботу, яка відповідає Вашим очікуванням, здібностям та досвіду. 

Один із головних аспектів у пошуку роботи – це правильно оформити своє резюме. Ідеальний варіант, коли резюме складається на конкретну вакансію. Пропонуємо Вашій увазі зразки різних видів резюме, які Ви можете завантажити у форматі PDF

Додаткова інформація за адресою: 

м. Львів, вул. Бр. Тершаківців, 2а,  кім. 210

або за тел. 295-81-65.

ДЕНЬ КАР'ЄРИ 2014

10 квітня 2014р.  Кадрова агенція Львівської комерційної академії провела День кар'єри. Доброю традицією стало щорічно у весняну пору року проводити такий захід, у рамках якого випускники та студенти-старшокурсники мають можливість  поспілкуватися з роботодавцями, взяти участь у конкурсах на отримання роботи чи пройти співбесіду. 

День кар'єри - це захід, на якому відбувається безпосередній контакт працедавців і тих, хто може бути зацікавлений в роботі.

З вітальним словом виступив в.о. ректора, проф. Куцик Петро Олексійович, який привітав всіх присутніх, висловив слова подяки роботодавцям  і побажав всім плідної співпраці. Також зауважив, що із запрошених працедавців є і наші випускники, чим варто пишатися.

Від професорсько-викладацького складу вже вкотре активну участь беруть доц. Бойчук Інна Володимирівна - декан факультету міжнародних економічних відносин, яка підтримала проведення такого заходу, зазначила про особливість даного заходу, який відбувається у стінах Академії, що є вдалим як для студентів, так і для роботодавців.  Подякувала роботодавцям за постійну плідну співпрацю та побажала всім успіхів у пошуках.

А також, директор Інституту економіки та фінансів доц. Герасименко Тамара Олегівна – відмітила важливість і своєчасність проведення Дня кар’єри, побажала всім присутнім цікавих взаємовигідних пропозицій. 

Бажання працювати потрібно підтримувати ще на початковому етапі. Тому, місією Дня кар’єри є надати можливість кожному студенту знайти ту роботу на якій хочеться працювати і знайти можливість реалізувати теоретичні знання, набуті за час навчання у Львівській комерційній академії. Це створить стимул до професійного зростання, додасть впевненості у своїх силах. А крім того, допоможе навчитися розуміти свої потреби, співставляти їх зі своїми можливостями чи потребами іншої сторони.

Однією з переваг Дня кар'єри є можливість студенту встановити візуальні контакти з працедавцями пропозиції яких найбільше зацікавили.

Слушні настанови та поради дали представники підприємств. Вони також висловили схвальні думки щодо доцільності проведення різних заходів, у тому числі й Дня кар'єри, для випускників. Адже чим швидше студенти знайомитимуться з потребами працедавців, тим краще орієнтуватимуться в реаліях і координуватимуть свої дії.

Серед запрошених роботодавців участь у Дні кар’єри взяли: ПАТ КБ  Приват Банк, ТОВ "Епіцентр К", ДП "Савсервіс Карпати", ТОВ "Adelina Call-Canter", ТзОВ "Адамас", СК "Універсальна", Маркетинг-Медіа-Сервіс, Рошен - Гранд, ПАТТГК "Дністер", AТ "Укрсиббанк" BNP Paribas Group, Львівський обласний центр зайнятості, Львівський міський центр зайнятості та ін.

День кар'єри сприяє роботодавцям подбати про свій персонал заздалегідь. Адже вони отримують можливість підібрати талановиту молодь, оновити кадри молодими потенціальними працівниками та прорекламувати своє підприємство.

ДЕНЬ КАР'ЄРИ 2013

12 березня 2013 р.  пройшов уже традиційний захід – „День кар’єри”,  організований Кадровою агенцією Львівської комерційної академії

Цей захід орієнтований на студентів та молодих спеціалістів, які зацікавлені у власному професійному розвитку та започаткуванні кар’єри, а також провідних роботодавців. У заході взяли участь роботодавці Львова, Львівської області, центри зайнятості та випускники ЛКА всіх спеціальностей.

Відкрила захід завідувач Кадрової агенції доц. Лапшина Ірина, яка зазначила, що День кар’єри – це можливість, яка покликана створити найкращі умови для спілкування провідних роботодавців та студентів і молодих спеціалістів в режимі реального часу. Водночас цей захід важливий не лише для відвідувачів, - для компаній, які беруть участь, а також має значення як в плані становлення позитивного іміджу роботодавця, так і як важливий інструмент у наборі персоналу та поповненні кадрового резерву.

З привітальним словом виступив перший проректор проф. Куцик Петро Олексійович, який відмітив важливість проведення дня кар’єри та підтвердив, що слід застосовувати випереджувальні заходи пошуку роботи: не тоді, коли молода людина вже отримала вищу освіту, а ще коли вона на студентській лаві. 

Директор Інституту економіки та фінансів доц. Герасименко Тамара Олегівна привітала всіх присутніх і побажала студентам знайти достойне місце праці, а роботодавцям обрати добрих спеціалістів. Також запросила на святкування дня  Інституту економіки та фінансів.

З привітальним словом виступила Декан факультету міжнародних економічних відносин доц. Бойчук Інна Володимирівна, яка відмітила, що серед присутніх роботодавців є і випускники Львівської комерційної академії, що є особливо приємно. 

Після виступу всіх представників підприємств, організацій та установ відбулось активне спілкування роботодавців з майбутніми випускниками. 

Роботодавці відмітили активність студентів, як в пошуку постійного місця роботи, так і тимчасової зайнятості.

 

ДЕНЬ КАР’ЄРИ 2012 

2 квітня 2012р. Кадрова агенція Львівської комерційної академії провела День кар’єри. До участі були запрошені роботодавці м. Львова, Львівської області та студенти і випускники ЛКА всіх спеціальностей. 

Відкрила захід завідувач Кадрової агенції доц. Лапшина Ірина Анатоліївна, яка зазначила, що академія прагне підготувати не тільки висококваліфікованих фахівців, а й надати можливість кар’єрного старту кожному випускнику.

З привітальним словом виступив перший проректор проф. Куцик Петро Олексійович, який відмітив важливість і своєчасність проведення дня кар’єри, побажав всім присутнім цікавих взаємовигідних пропозицій, та висловив слова подяки організаторам.

З особливою теплотою студенти сприйняли виступ декана факультету міжнародних економічних відносин доц. Бойчук Інни Володимирівни, яка побажала студентам і працедавцям вдалого спілкування і плідної роботи.

У заході взяли участь такі роботодавці: ТОВ „Кроно-Україна”, “Прокредитбанк”, Львівська міська рада „Перший кар’єрний крок”, Львівський обласний центр зайнятості, ТзОВ „Шувар”, СК „Універсальна”, “Adelina Call Center”, Західноукраїнська туристична асоціація, туроператор „Обрій”, Український фонд культури, СК „Граве Україна”, ТзОВ „Хліб-Трейд”.

Працедавці представили свої компанії, розказали студентам про специфіку роботи, окреслили основні вимоги щодо претендента на вакантну посаду та запропонували вакансії. Більшість із роботодавців підкреслили значення і важливість знання іноземних мов. Були запропоновані такі вакансії: кредитний інспектор, фахівець з продажу, оператор інформаційної лінії дипломатичної місії, оператор Контакт Центру, страховий агент, менеджер по залученню клієнтів, менеджер зі збуту, асистенти менеджерів, продавці страхових продуктів, менеджери з туризму. 

Після формального представлення студенти мали можливість поспілкуватись у неформальній обстановці з потенційними працедавцями, задати їм питання та залиши своє резюме.

День кар’єри викликав велике зацікавлення у студентів та роботодавців. 

ДЕНЬ КАР’ЄРИ 2009

Кадрова агенція Львівської комерційної академії традиційно організовує і проводить „День кар’єри”. 

Мета заходу – зустрічі та спілкування студентів академії з працедавцями м. Львова та Львівської області. Це допомагає налагодити зв’язки з новими працедавцями та підтримати вже налагоджені із тими, які вже є в базі даних Кадрової агенції. 

В результаті збирається чимало нових вакансій для студентів та випускників Львівської комерційної академії на повну та часткову зайнятість. 
Представники компаній розповідають про діяльність своїх підприємств, представляють вимоги до претендентів на вакантні місця праці та описують перспективи подальшого кар’єрного зростання в компанії. 

Студенти мають можливість залишити свої резюме або заповнити анкети на місці з метою подальшої співбесіди та можливого працевлаштування. 
Захід збирає традиційно не лише студентів випускних курсів, а й тих, хто ще не так давно покинув стіни свого навчального закладу й прийшов сюди уже в якості працедавців.

Урочисте відкриття Дня Кар’єри.
На фото: Представники Львівської комерційної академії

Неформальне спілкування студентів з працедавцями (Марафон під назвою „Пошук роботи” активно розпочався....)

В черзі за найкращими вакансіями...

Приємний процес підрахунку працедавцем зібраних резюме

В межах підготовки студентів до пошуку роботи Львівської комерційної академії Кадрова агенція провела низку тренінгів „Секрети успішного працевлаштування”, в якому взяли участь випускники спеціальностей „Економіка підприємства”, „Міжнародні економічні відносини” і „Маркетинг”. 

Ціллю тренінгу було надати студентам навички самопрезентації та успішного проходження співбесіди. 

Тренінг проводився у формі рольової гри–симуляції співбесіди, в якій взяли участь студенти у ролі претендентів на вакантні посади „менеджер зі збуту” у відому автомобільну компанію і „менеджер з туризму” в туристичну фірму. Роль вимогливих працедавців виконували працівники кадрової агенції, яких консультували працедавці. Студенти мали змогу скласти резюме та пройти співбесіду на відкриту вакансію. 

Тренінг проводився з використанням відеокамери та мультимедійного проектора. З метою аналізу поведінки і відповідей на провокаційні запитання співбесіда знімалась на відеокамеру. Неабиякий інтерес в учасників тренінгу викликав перегляд відеоматеріалів, де можна було оцінити всі сильні сторони і потенційні помилки на співбесіді, мову, вербальну та не вербальну комунікацію співрозмовників. 

Після проходження студенти дізнались: 

– як скласти грамотно резюме; 
– як виграшно представляти себе на співбесіді та аргументувати доцільність своєї кандидатури для роботи в певній компанії; 
– про необхідні для працевлаштування навички, структуру і складові процесу співбесіди; 
– як уникнути стандартних помилок при спілкуванні з роботодавцем; 
– які «пастки» очікують молодих спеціалістів при влаштуванні на роботу. 

Також учасникам тренінгу було надано рекомендації та відповіді на актуальні питання пошуку роботи та побудови кар’єри. 
Ми впевнені, що проходження співбесіди, нові знання та відпрацювання навичок під час тренінгу «Секрети успішного працевлаштування” допоможе випускникам Львівської комерційної академії краще підготуватись до великого кар'єрного майбутнього. 

Магістри Львівської комерційної академії беруть активну участь у грі–симуляції «Співбесіда у туристичній компанії».

День зайнятості 

2 листопада 2011 року у приміщенні Палацу мистецтв у Львові відбувся День зайнятості. 

Академія щорічно приймає участь у цьому заході. Випускники академії мають унікальну можливість поспілкуватись з представниками роботодавців, які мають відповідну потребу в кадрах. Разом з цимЛьвівська комерційна академія презентувала свої здобутки майбутнім абітурієнтам. 

На спеціально облаштованій експозиції ЛКА демонструвались наукові та навчально-методичні здобутки професорсько-викладацького складу академії, а саме: підручники та навчальні посібники з Грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, збірники наукових праць викладачів та студентів, матеріали міжнародних науково-практичних та науково-методичних конференцій останніх років. 

На фото: начальник відділу методичного забезпечення та акредитації Курилець Л.А. та провідний фахівець Кадрової агенції Третяк О.З. академії під час спілкування з абітурієнтами та роботодавцями. 

Авторитетно про нас 

У дослідженні 2011 р. громадської організації "Молодіжна альтернатива" Кадрова агенція Львівської комерційної академії була визнана найкращою по співпраці з працедавцями (див.«Проблеми молодіжного безробіття та шляхи його подолання» – К: ГО “Молодіжна Альтернатива”, 2011, 64 с. у форматі PDF

"Для оцінки діяльності вищих навчальних закладів Львівської області було обрано такі найпопулярніші виші регіону: Львівський національний університет ім. Івана Франка, Національний університет «Львівська Політехніка», Львівська комерційна академія, Львівський національний медичний університет та Львівський державний університет внутрішніх справ. 

На думку учасників дослідження, найкраще співпрацює з роботодавцями Львівська комерційна академія (ЛКА). На сайті цього вузу можна знайти розклад тренінгів та семінарів, що допоможуть майбутнім випускникам знайти роботу. При академії також діє кадрова агенція, яка налагодила вдалу співпрацю між студентами та роботодавцями. В агенції є список компаній, з якими вона взаємодіє, сформовані бази даних для працедавців, її працівники регулярно проводять консультації щодо вибору роботи. У Львівській комерційній академії відбувся також День кар’єри, який відвідало багато зацікавлених студентів." 

Контакти

адреса:
Україна, м. Львів, вул. Бр. Тершаківців, 2а, кім. 210 

тел.:
295-81-65

e-mail:
ra(at)lac.lviv.ua