Навчальні програми, проекти

Поточний конкурс програми ЕRASMUS+: КА 1 - Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського торговельно-економічного університету.

Університет є партнером  Вроцлавського економічного університету  (Республіка Польща) у проекті програми ЕRASMUS+. Відповідно до умов проекту студенти II - IІІ курсів економічних спеціальностей мають можливість навчатися у партнерському університеті упродовж  другого семестру  2019/2020 н.р. – 1 студент.

Університет є партнером Папського  університету  Яна Павла ІІ в Кракові (Республіка Польща) у проекті програми ЕRASMUS+. Відповідно до умов проекту студенти II - IІІ курсів спеціальності «Журналістика» мають можливість навчатися у партнерському університеті упродовж  другого семестру  2019/2020 н.р. – 1 студент.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • бути студентом -(кою) університету;
 • володіти англійською мовою не нижче рівня В1.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту для навчання у вищезазначених  університетах до 26 листопада (включно) необхідно подати до Центру міжнародної освіти та співпраці Університету (вул. Туган-Барановського, 10,  каб. 219) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

 • резюме/ СV (формат Europass);
 • фотокопію закордонного паспорту;
 • довідку про навчання в ЛТЕУ;
 • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті;
 • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В1 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet (див. додаток), який потрібно завірити у викладача іноземної мови з мокрою печаткою в деканаті;
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно:

 • подати в паперовому вигляді у Центр міжнародної освіти та співпраці;
 • надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог ОДНИМ ФАЙЛОМ у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: erasmus.lute(at)gmail.com

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися ЛТЕУ за такими критеріями:

 • академічна успішність (50%);
 • знання іноземної мови (30%);
 • мотивація (10%);
 • суспільна активність / заангажованість у наукову діяльність (10%).

Процедура зарахування. Центр міжнародної освіти та співпраці інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності ERASMUS+. На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у Центрі міжнародної освіти та співпраці. Після співбесіди Центр надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми ERASMUS+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.

Церемонія відкриття першої групи програми підготовки «Електронна комерція» для Китайсько-Українського навчального центру економіки та торгівлі «Майстерня професійних можливостей»

17 травня відбулася церемонія відкриття першої групи програми підготовки «Електронна комерція» спільно з Чжецзянським інститутом економіки та торгівлі в рамках діяльності  Китайсько-Українського навчального центру економіки та торгівлі «Майстерня професійних можливостей».

Українську сторону представляли члени ректорату та інші відповідальні особи, а також студенти – учасники програми, китайську – ректор, проректори та група викладачів-розробників програми.

Програма викликала жваве зацікавлення серед студентів. 46 студентів різних факультетів та рівнів навчання записались для участі у програмі.

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Додатковий набір на навчання

для здобуття ступеня бакалавра, магістра та доктора філософії

ЛТЕУ

Рейтинг університету за показником участі у програмах Erasmus+

Посідає 26 місце


ЛТЕУ

Рейтинг університету за показником студентської наукової роботи

Посідає 68 місце


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен