Мотивація та розвиток наукових комунікацій під час воєнного стану

21.06.2022 09:15

20 червня 2022 року в межах вивчення навчальних дисциплін кафедри менеджменту «Психологія управління та конфліктологія» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та «Психологія, конфліктологія та наукова комунікація» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (лектор: проф. Ірена Свидрук) відбулася гостьова лекція на тему «Мотивація та розвиток наукових комунікацій під час воєнного стану».

Провела гостьову лекцію практикуючий психолог, тренер, біолог, педагог, автор книг по педагогіці, автор та ведуча курсів підвищення кваліфікації в освіті О. Б. Сідляр.
На лекції Орися Богданівна розглянула передумови розвитку мотивації для здійснення науково-дослідної роботи; самомотивації до проведення подальших наукових досліджень в умовах воєнного стану; методи збереження психічної рівноваги в нетипових умовах; принципів наукових комунікацій тощо.
Після лекції відбулося обговорення, де присутні мали можливість задати питання та отримати відповіді від висококваліфікованого лектора-практика.