Участь у змаганнях, організованих Європейською асоціацією студентів права

28.03.2021 09:25

27 березня 2021 року команда студентів спеціальності «Право» "Smart Lawyers" у складі Анни Ковбель та Владислава Кошового, взяли участь у Національних змаганнях з переговорів 2021 (ELSA Negotiation Competition National Round - Ukraine), організованих Європейською асоціацією студентів права.

Суть змагань полягала у моделюванні процесу переговорів між двома сторонами. Дві команди, що представляють клієнта або сторону, ведуть переговори щодо правового спору. За цим моделюванням переговорного процесу спостерігає суддівська колегія, що складається з трьох суддів. Цьогоріч у складі суддів були професійні адвокати, медіатори Світлана Ільницька, Оксана Герасимів та Ольга Шевчук.
Всього у конкурсі взяло участь 9 команд з провідних університетів України.
У відбірковому турі команда від ЛТЕУ вела переговори з командою НУ "Києво-Могилянська академія".  Слід відзначити, що команда "Smart Lawyers" зуміла проявити свої здібності щодо ведення переговорів, а самі переговори обох команд отримали схвальні відгуки суддів.
Тренери команди "Smart Lawyers": доцент кафедри теорії держави і права Галина Санагурська та доцент кафедри господарського права та процесу Денис Попов. Правову підтримку також надавала старший викладач кафедри цивільного права та процесу Юлія Гавелко.