Новини

30.04.2020

Лауреат всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

30 квітня 2020 року на базі ДУ «Житомирська політехніка» підведено підсумки всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво». Слід відзначити, що на конкурс надійшло 126 студентських наукових робіт від 170 авторів-студентів.

29.04.2020

Лауреат всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

28 квітня 2020 року на базі Хмельницького національного університету підведено підсумки ІV Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг».

29.04.2020

Лауреат всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з товарознавства

На базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з товарознавства. До участі в конкурсі наукові роботи подали 96 студентів із 29 закладів вищої освіти України.

24.04.2020

Науковий погляд на механізми забезпечення сталого розвитку економіки

23 квітня 2020 року на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі спільно із Львівським торговельно-економічним університетом відбулася І міжнародна науково-практична конференція "Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід".

24.04.2020

Переможець всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

23 квітня 2020 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» («Економіка») за ступенями вищої освіти «бакалавр» та «магістр».

24.04.2020

Лауреат Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі».

15.04.2020

Участь викладачів університету у науковій конференції

14 квітня 2020 року на базі Київського національного університету будівництва І архітектури (КНУБА) відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему «Маркетингові стратегії, підприємництво і торгівля: сучасний стан, напрямки розвитку», в якій взяли участь понад 50 вчених і...

13.04.2020

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

На базі Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом». До участі в конкурсі було подано 60 студентських наукових робіт, що відображади здобутки кращих...

10.04.2020

Участь в англомовній науково-практичній конференції

9 квітня 2020 року іноземна студентка університету спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Годфрі Естер Чінонсо (Нігерія) прийняла участь в англомовній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти «Молодь і світова співпраця», яка відбулася у дистанційній формі на базі...

02.04.2020

Лауреат всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Полтавської державної аграрної академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції». До участі в конкурсі 164 студенти із 44 закладів вищої освіти України подали 103 студентські наукові роботи.

Архів новин