Новини

28.02.2023

I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка»

27 лютого 2023 року в університеті відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка».

21.02.2023

Вебінари від Elsevier для аспірантів та науковців

Протягом лютого–травня 2023 року компанія Elsevier пропонує низку вебінарів з ефективного використання Scopus, ScienceDirect і SciVal у науковій діяльності. Спікерами виступлять експерти, менеджери та тренери компанії Elsevier. Участь у вебінарах безкоштовна. Мова спілкування - українська.

17.02.2023

Звітування здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня

16 лютого 2023 року на засіданні кафедри економіки заслухано здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня Катерину Трофименко, Віталія Горбаневича та Сергія Демчука, які представили свої звіти за четвертий рік навчання на ОНП "Економіка" зі спеціальності "Економіка".

17.02.2023

Завершено стажування у Львівські обласній військовій адміністрації

Здобувач ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти університету Голдак Соломія закінчила стажування у Львівські обласній військовій адміністрації, де отримала основи знань про те, як функціонує ОВА, познайомилася з професійним середовищем,...

10.02.2023

Внутрішньовузівський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Економіка»

9 лютого 2023 року в університеті відбувся внутрішньовузівський конкурс кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Економіка».

09.02.2023

Оновлено договір про співробітництво університетів

8 лютого 2022 року ректор університету, проф. П. О. Куцик підписав оновлений договір про співробітництво між Львівським торговельно-економічним університетом та Університетом імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

07.02.2023

Вийшла з друку монографія

З видавництва університету вийшла з друку монографія на тему «Розвиток інвестиційних процесів на ринку ІТ-послуг: методологія та практика державного регулювання» науковців закладу Куцика П. О., Процикевич А. І.

Архів новин