Англомовне обговорення фільму

15.05.2024 09:35

14 травня 2024 року в межах проведення «Днів іноземних мов в ЛТЕУ» викладач кафедри іноземних мов Галина Сорока та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Менеджмент» організували англомовне обговорення фільму “Шлях поколінь”.

Фільм “Шлях поколінь” – це воєнна драма, заснована на реальній історії. Герой фільму постає перед складним вибором в час російсько-української війни. Події стрічки відбуваються у 2014 році. За сюжетом, молодий програміст Назар, який не бажає воювати, бачить уві сні українського воїна з минулого. Між ними відбувається непроста розмова, яка ставить героя перед важливим вибором і змінює його майбутнє. Автор фільму – Михайло Ухман знає про війну безпосередньо. Він був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині.  Фільм “Шлях поколінь” знімали в 2020 році в Донецькій області всього в 20 км від тимчасово окупованого Донецька на окремих бойових позиціях наших захисників.
На основі перегляду фільму здобувачі провели дискусію на тему   “Heroes of our time: /Герої нашого часу ”. Студенти підготували доповіді про Героїв сьогоденної України, які виборюють свободу та незалежність нашої Вітчизни. У Своїх доповідях студенти присвятили увагу таким героям як: Михайлу Коцюбайлу «Да Вінчі», Романові Ратушному, Михайлу Лялі, Назарію Гринцевичу, Дмитру Губанову, Олександру Мацієвському, захисникам Маріуполя і особливо Святославу Паламару, який є випускником нашого університету.
Згадали здобувачі і про Героїв Небесної Сотні, про їх відвагу, самовідданість і хоробрість, яку вони зуміли виявити. Це герої, що не вмирають, а вічно живуть у людській пам’яті та серцях. Герої нашого часу - це не обов'язково великі в світовому масштабі фігури, але ті, хто залишає слід у серцях і душах людей. Їхні дії, ідеали та відважність та вірність Україні об'єднують нас, надихають на досягнення власних вершин і роблять наше життя насиченим та значущим.