День відкритих дверей на факультеті товарознавства, управління та сфери обслуговування

10.05.2024 19:54

9 травня 2024 року в конференц-залі навчального корпусу №3 університету відбувся День відкритих дверей факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування.

У заході активну участь взяли студенти і викладачі Львівського фахового коледжу індустрії моди КНУТД, Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права, Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Львівського вищого професійного училища харчових технологій, учні і вчителі школи "Еколенд" та ліцею №18 м. Львова, Годовицького ліцею Сокільницької територіальної громади, Славського закладу загальної середньої освіти 1-3 ступенів Стрийського району та інших закладів освіти м. Львова та Львівської області.

Розпочав зустріч декан факультету, проф. Володимир Гаврилишин, який ознайомив майбутніх абітурієнтів з історією й перспективами розвитку університету, здобутками та досягненнями факультету, а також розповів про відомих випускників та надав інформацію щодо програми проведення заходу.

Заступник голови приймальної комісії університету, доцент Оксана Давидович детально ознайомила учнів і студентів коледжів з переліком освітніх програм факультету, правилами прийому та етапами вступної кампанії.

Завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм та здобувачі вищої освіти факультету ознайомили гостей з особливостями освітніх програм, поділилися досвідом щодо організації освітнього процесу та студентського життя на факультеті.

Можливістю поєднання навчання в університеті та закордонних закладах освіти згідно Програми обміну студентів "Erasmus+" поділилась студентка ОПП "Туризм" Марта Лосик, яка приєдналась до заходу у форматі Zoom з Краківського університету імені Яна Павла II (Республіка Польща).

Голова студентської ради факультету Павло Романів продемонстрував потенційним абітурієнтам реалії життя, побуту і активного дозвілля студентів в умовах сьогодення, а також поінформував їх про можливості та перспективи творчої самореалізації і участі у студентському самоврядуванні. З ініціативи студентської ради факультету було організовано коротку вікторину, за результатами якої перших 30 активних потенційних студентів було нагороджено цікавими призами.

Відповідно до програми проведення Дня відкритих дверей відбулася екскурсія-огляд матеріально-технічної бази кафедр факультету.

Особливе захоплення гостей викликали кабінети і лабораторії факультету, їх оснащення сучасним обладнанням та демонстраційні заходи, які провели викладачі кафедр:

- експрес-методи з експертизи алкогольних напоїв, молока і винограду в сучасній лабораторії товарознавства фруктоовочевих та смакових товарів  під керівництвом доцентів кафедри товарознавства, митної справи та управління якістю Ольги Гирки  та Михайла Бодака;

- проведення мікробіологічних досліджень в лабораторії мікробіології, гігієни та санітарії під керівництвом доцента кафедри товарознавства, митної справи та управління якістю Роксолани Бойдуник;

- презентація ролику “Туризм для всіх” в 3D форматі з використанням спеціальних окулярів доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Іриною Тучковською у навчальній аудиторії з туризму;

- демонстрація технічних засобів митного контролю в кабінеті митної справи доцентом кафедри товарознавства, митної справи та управління якістю Оленою Височанською;

- презентація доцентом кафедри менеджменту Наталією Фединець і здобувачем Анастасією Цьолкою техніки Едуада де Боно "6 капелюхів мислення" для розкриття багатоваріантності креативного мислення  у спеціалізованому кабінеті креативного менеджменту та психології управління.

На завершення заходу гості факультету оглянули читальний зал, студентську їдальню, кафетерій та зону студентського дозвілля.

Фото