Дізнаємося більше про іспаномовну культуру

14.05.2024 08:55

13 травня 2024 року в межах проведення «Днів іноземних мов в ЛТЕУ» відбулося засідання студентського наукового гуртка «Brainbox / Ерудит» у формі тематичного заняття: “Los pueblos hispanohablantes en el mundo moderno: cultura, costumbres, tradiciones” / «Іспаномовні народи в сучасному світі: культура, звичаї, традиції».

У заході взяли участь доцент кафедри іноземних мов Андрій Степанов та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Комп’ютерні науки», «Журналістика», «Міжнародна економіка», «Бізнес-економіка», «Туризм», «Організація управління туризмом та індустрією гостинності», «Готельно-ресторанна справа», «Менеджмент».
Учасники мали можливість познайомитися ближче з культурою Іспанії й країн Латинської Америки та дізнатися про традиції, які не тільки заворожують своєю самобутністю, а й дивують всіх, хто опиняється в іспаномовних країнах вперше, отримати більше цікавої інформації про свята, гастрономію та будні народів, що розмовляють іспанською. Фламенко, корида, карнавали, Шлях Сантьяго – Паломницький шлях святого Якова, традиційні фестивалі, повсякденні звичаї іспанців і латиноамериканців, гастрономічна культура, запальні танці тощо – усі ці реалії культури іспаномовних народів стали тематикою презентованих доповідей.
Особливу увагу приділено історії поширення західноєвропейської цивілізації у Північній та Південній Америці та популяризації іспанської мов у Новому світі.