Додаткова реєстрація для складання єдиного вступного іспиту та/або єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури/аспірантури Університету

17.06.2024 10:54

Реєстрація на вступні випробування, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 17 червня до 21 червня 2024 року.

Приймальна комісія здійснює реєстрацію за умови особистої присутності вступника (особиста реєстрація) та/або дистанційно (дистанційна реєстрація).

Для дистанційної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії pk@lute.lviv.ua скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
  • скановану заяву до ЛРЦОЯО (хто не зміг зареєструватися в основний період з поважної причини, вказати причину).

Заповнюючи заяву-анкету потенційні аспіранти мають указати назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та населений пункт в Україні або за кордоном, у якому планують пройти вступне випробування.

Заповнюючи заяву-анкету потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, право). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Перш ніж надіслати лист, обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

У темі листа обов’язково потрібно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо зазначено про таку необхідність у заяві-анкеті.

При особистій реєстрації вступник подає зазначені документи (та/або копії до них) та фотокартку (розміром 3 х 4 см) особисто до Приймальної комісії.

Контакти Приймальної комісії:

e-mail:  pk(at)lute.lviv.ua

тел.:+38 (095)-019-62-02; +38 (098)-287-33-85; +38 (063)-326-97-22;

(032) 275-68-66;  (032) 295-81-17 .

адреса: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського 10, к. 108/109.