ЛТЕУ – університет можливостей!

09.07.2024 14:00

Віталіна Шеремета, здобувачка ОПП "Реклама у бізнесі".

Обираючи  заклад вищої освіти, я звернула увагу на  Львівський торговельно-економічний університет. Безліч позитивних відгуків, хороша атмосфера та висококваліфіковані викладачі захопили мене. Думати довше було марно – я з впевненістю обрала ЛТЕУ!
Зараз я завершила навчання на  1-му курсі ОПП «Реклама у бізнесі». Можу з впевненістю стверджувати, що навчання вартує всього того, що в нього вкладається. Цікаві лекції та креативні практичні роботи є обов’язковим елементом навчального процесу.
Викладачі – люди, які завжди зрозуміють та готові йти назустріч, зарадити у різних ситуаціях. Студентський колектив також надзвичайно дружній, що для мене було неабияк важливо.
Хочу також відзначити працівників їдальні, які готують смачні обіди в нашому закладі. Вони завжди усміхнені та привітні, підтримують розмову та залишають хороші емоції.
ЛТЕУ – університет можливостей!  І це справді так, бо саме тут ти можеш спробувати себе в різних сферах. В університеті проводяться  різні конкурси, практикуми та екскурсії, а викладачі з радістю допомагають, коли бачать з твого боку бажання навчатись!