Підвищуємо професійну компетентність

09.02.2024 10:33

8 лютого 2024 року на платформі "Клуб Ділових Людей Україна" відбувся вебінар "Менеджмент на основі даних: цифрова аналітика для об'єктивного управління бізнесом", організований ГС "Львівський кластер медичного бізнесу" у партнерстві з "Клубом Ділових Людей Україна".

Спікер заходу - бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System, експерт у сфері стратегічного маркетингу та управління продажами П. Савич.
Основні питання, які розглядалися під час вебінару: особливості управління на основі аналізу даних та створення інформаційно-аналітичної системи управління; використання сучасних цифрових технологій в управлінні командою; розв’язання управлінських проблем на основі аналізу даних, використання результатів моделювання та прогнозування; нова культура управління, що базується на аналізі проблем та рішень, які підкріплені перевіреними даними.
Слід відзначити, що до учасників вебінару долучилися викладачі кафедри економіки: проф. Семів С.Р., проф. Міценко Н.Г., проф. Лупак Р.Л., проф. Куцик В.І., доц. Перепьолкіна О.О. та аспіранти О. Душенко та О. Лега, а також викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та логістики: проф. Міщук І.П., доц. Олексин І.І. та аспірант І. Середа.