Реалізація проекту Erasmus+

30.05.2022 12:42

23-27 травня 2022 року делегація університету у складі начальника Центру міжнародної освіти та співпраці Тетяни Штанько, декана факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій, професора Юлії Полякової та фахівця Центру міжнародної освіти та співпраці Тетяни Глущенко відвідали Університет імені Яна Павла ІІ у місті Кракові в межах реалізації Проекту академічної мобільності Erasmus+.

Візит передбачав наукове та адміністративне стажування, ознайомлення із матеріально-технічною базою закладу вищої освіти, досягнення домовленостей про напрями подальшого співробітництва.
У межах візиту професор Ю. В. Полякова прочитала цикл лекцій для студентів, які навчаються в Університеті імені Івана Павла за програмою Erasmus+, з тематики розроблення і використання традиційних та інноваційних комунікаційних інструментів у міжнародній журналістиці.
Завдяки багаторічній співпраці з директором Реставраційної майстерні Королівського замку у Вавелі Єжи Хольцом співробітники мали можливість ознайомитися із процесом реставрування старовинних гобеленів, а також відвідати нові експозиції музею.
Значна організаційна підтримка візиту була надана працівниками Центру наукових досліджень та міжнародної діяльності, інституційними координаторами Програми Erasmus+  Університету імені Яна Павла ІІ у місті Кракові Томашем Князем та Уршулою Кубічек.