Розвиваємося професійно та набуваємо соціальних навичок

13.05.2024 09:39

11-12 травня 2024 року перший проректор університету, професор Марта Барна, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професор Ірина Мельник та здобувачі вищої освіти ОПП “Готельно-ресторанна справа” взяли участь у Всеукраїнському готельному форумі «Бізнес з душею та бізнес для душі», на якому обговорювалися найбільш актуальні питання та виклик, з якими стикається сьогодні цей сектор економіки.

Подія об'єднала майже 350 учасників. Це власники та керівники готелів і ресторанів, інвестори, розробники, дизайнери, архітектори, фінансові експерти та технологи, інші працівники сфери гостинності. Спікерами були експерти готельної та туристичної галузі.
Форум став платформою для встановлення стратегічних партнерств та співпраці з готельними компаніями, що сприятиме підвищенню рівня практичної підготовки майбутніх фахівців індустрії гостинності.
Під час заходу здобувачі не лише долучилися до обговорення різних аспектів готельно-ресторанного бізнесу, а й набули актуальних соціальних навичок комунікації, допомагаючи організаторам у проведенні форуму.