Шанована кооперативна родино!

06.07.2024 15:07

Від імені ректорату та від себе особисто щиро вітаю Вас з Міжнародним днем кооперативів!

У першу суботу липня кооператори зі всіх куточків світу традиційно відзначають свято єдності світового кооперативного руху, що об’єднує близько одного мільярда кооператорів усього світу.
В сучасних умовах, споживча кооперація в Україні залишається ефективною формою забезпечення економічних, соціально- культурних та освітніх потреб людини. З першого дня війни, наше суспільство та кооперативна спільнота проявляє основні якості кооперативного руху у всіх можливих напрямах та допомагає Збройним силам України, переселенцям та всім хто її потребує. Таким чином, ми наближаємо перемогу та робимо усе, аби наш світ і справді став кращим.
Хочу наголосити, що наш кооперативний університет та його колектив і надалі спрямовуватиме свої зусилля на підтримку Збройних сил України, волонтерського руху, а також сприяння у допомозі переселенцям.
Бажаю мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, успішного здійснення найсміливіших задумів, аби наша праця множилася добрими справами, завжди приносила людям задоволення та забезпечувала гідні умови життя.
Нехай це свято об’єднує нас усіх задля вагомих результатів та змін на краще, заради світлого майбутнього нашої неньки України.

 

З  повагою, ректор                     Петро КУЦИК