Участь у програмі польсько-американського фонду свободи

14.12.2022 09:15

1-10 грудня 2022 року студентка спеціальності «Туризм» Марта Лосик взяла участь у програмі Польсько-американського фонду свободи, яку реалізує Фонд «Лідери змін» у співпраці з Фондом «Боруссія» Study Tours to Poland (STP).

Програма STP для студентів є однією з перших циклічних польських освітніх програм, спрямованих до студентської молоді зі Східної Європи. В рамках програми учасникам було представлено різні аспектів життя у Польщі, механізми системних змін і модернізації, а також досвід присутності в європейських структурах. Важливим акцентом Програми було знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності.
Програма візиту складалася з зустрічей з лідерами публічного життя в Польщі, з представниками наукових середовищ, керівниками вищих навчальних закладів, викладачами і студентами, а також знайомства з формами громадської активності студентів; презентації інновацій в бізнесі і економічній активності; презентації неурядових організацій, їх місця в суспільстві, діалогу з владою різних рівнів та діяльності на благо розвитку місцевих спільнот; візитів в редакціях засобів масової інформації, зустрічей з журналістами; пізнавання культури та історії Польщі; проведення інтеграційних і освітніх воркшопів, що спричиняються до розвитку нових навичок.