Участь у вебінарі з проблематики продажів у електронній комерції

08.02.2024 09:42

7 лютого 2024 року доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Шалева О. І. та здобувач ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Середа І. С. взяли участь у вебінарі «Як активно розпочати e-com продажі?».

Вебінар організовано в межах освітнього проєкту для малого та середнього бізнесу «Школа бізнесу Нова Пошта», а у якості його спікера виступив Дмитро Машталір – співзасновник маркетингової агенції «Ціль», яка спеціалізується на запуску товарного бізнесу на маркетплейсах.
Під час вебінару розглядалися питання щодо порівняльного аналізу функціональних особливостей маркетплейсів і власних інтернет-магазинів; можливостей аналізу конкурентів і пошуку переваг на ринку для комерційних структур, які планують або вже здійснюють продажі в мережі; проблематики створення продукту та цінової політики в електронній комерції;  технології виходу бізнесу на маркетплейси, а також оптимальних логістичних моделей для суб’єктів електронної комерції. На завершення заходу спікер відповів на численні питання учасників вебінару.
Інформація, оприлюднена на вебінарі, може бути використана як у дисертаційному дослідженні Середи І. С. «Диверсифікація моделей провадження діяльності торговельних підприємств на основі технологій електронної комерції», так і при проведенні занять з освітніх компонент «Електронна комерція» (для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) та «Глобальні мережі в підприємництві та торгівлі» (для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня).