Участь у Всеукраїнському форумі судових експертів

08.06.2024 15:47

7 червня 2024 року доцент кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування, Одарка Чабанюк взяла участь у IV Всеукраїнський форум судових експертів "Судово-експертна діяльність збереження наукового та кадрового потенціалу в умовах воєнного стану", який відбувся за підтримки Міністерства юстиції України.

Учасниками форуму стали представники влади та судді, почесний консул Литовської Республіки, судові експерти, адвокати, представники науково-дослідних інститутів, НАБУ, ДБР та інші.
Основна мета форуму - проведення аналізу перспектив розвитку судово-експертної діяльності та підготовки і підтримки кадрів в умовах правового режиму воєнного стану.
Захід відбувся за панельними дискусіями, де були проголошені доповіді на актуальні теми, в яких піднімалися питання збереження та розвитку кадрового потенціалу галузі судової експертизи в умовах воєнного стану; судово-експертна діяльність в умовах воєнного стану; питання участі експерта у виконавчому провадженні як гарантія захисту прав особи; судово-експертної моделі України: поняття та основні характеристики та інші.
Доцент кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ, старший науковий співробітник лабораторії товарознавчих та економічних досліджень Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Одарка ЧАБАНЮК та доцент кафедри обліку, аналізу і контролю ЛНУ імені Івана Франка Наталія ЛОБОДА виступили з доповіддю на тему "Напрямки підготовки кадрів в експертній діяльності".