Зустріч з Міністром освіти і науки України

18.11.2023 17:17

У Міжнародний день студента Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та заступник Міністра з питань вищої освіти Михайло Винницький зустрілися із представниками і представницями органів студентського самоврядування з різних регіонів України. Від університету участь у зустрічі взяла студентка спеціальності «Комп’ютерні науки» Дарія Казимир.

Захід відбувся за ініціативи громадської спілки Українська студентська ліга та за участю Незалежного національного студентського союзу України Українська асоціація студентів.
Спільно зі студентами обговорили основні напрями поточної діяльності міністерства; питання виплати стипендій, на що у 2024 році збільшено фінансування на суму понад 500 млн грн; відновлення, ремонт і закупівлю обладнання та оснащення для закладів вищої та фахової передвищої освіти, на які передбачено майже чверть мільярда гривень; питання інклюзивного навчання; контрактну і бюджетну форми навчання; об'єднання університетів та Їхню автономію; освітні траєкторії та суб'єктність студента.
На завершення, міністр відзначив, що це важлива і потрібна зустріч для трансформування вищої освіти України, адже такі заходи роблять її ефективнішою.