Лаба Святослав Володимирович

Доктор філософії зі спеціальності 081 «Право», доцент кафедри цивільного і господарського права та процесу

ORCID ID: 0009-0006-8058-2865
Researcher ID: rid63894

Освіта:
З 2005 р. по 2009 р., Львівська комерційна академія, отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобув кваліфікацію бакалавра з правознавства, спеціальність «Правознавство». Диплом бакалавра з відзнакою.
З 2009 р. по 2010 р., Львівська комерційна академія, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра з господарсько-правової діяльності. Диплом магістра з відзнакою.
У 2022р. закінчив Національний університет "Львівська політехніка". Освітня програма «Адміністративний менеджмент» акредитована Міністерством освіти і науки України. Здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, галузь знань «Публічне управління та адміністрування», спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Диплом магістра з відзнакою.
Доктор філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081«Право», освітньо-наукова програма «Право», диплом Н23 №001238 від 08.09.2023 р., виданий ЛьвДУВС МВС України, тема дисертації: Кримінальна відповідальність за пропаганду комуністичного та нацистського тоталітарних режимів. Опублікував 14 наукових праць, із них – 8 статей: сім із яких висвітлено в наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України з присвоєнням категорії «Б», та 1 стаття відображена у періодичному науковому виданні іншої держави, яка входить до Організації економічного співробітництва і розвитку та Європейського Союзу.

Наукові праці:
1.    Лаба С. В., Скрекля Л. І. Стан теоретичного дослідження питань кримінальної відповідальності за пропаганду комуністичного та нацистського тоталітарних режимів. Наше право. № 1. 2020. С. 159–164.
2.    Лаба С. В. Зарубіжний досвід регламентації кримінальної відповідальності за пропаганду комуністичного та нацистського тоталітарних режимів. Наше право. № 2. 2020. С. 112–118.
3.    Svyatoslav Laba. The object of propaganda of communist and national socialist (Nazi) totalitarian regimes. Visegrad Journal on Human Rights. № 3. 2021. C. 146–150.
4.    Лаба С. В. Комуністична символіка як предмет складу злочину, передбаченого ст. 436-1 Кримінального кодексу України. Європейські перспективи. № 1. 2022. С. 100–106.
5.    Лаба С. В. Нацистська символіка як предмет складу злочину, передбаченого ст. 436-1 Кримінального кодексу України. Наше право. 2022. № 1. С. 84–88.
6.    Лаба С. В. Об’єктивна сторона складу пропаганди комуністичного та нацистського тоталітарних режимів. Право UA. № 2. 2022. С. 38–44.
7.    Лаба С. В. Суб’єктивна сторона складу пропаганди комуністичного та нацистського тоталітарного режиму. Право і суспільство. № 4. 2022. С. 362–366.
8.    Лаба С. В. Особливості призначення покарання за пропаганду комуністичного та нацистського тоталітарних режимів. Європейські перспективи. 2023. № 1. С. 153–157.

Трудова діяльність:

  • з 2015р. по 2021р. працював на посаді керівника апарату Франківського районного суду м.Львова (державна служба категорії "Б", 4 рангу);
  • з 2011р. по 2015р. у Франківському районному суді м.Львова на посадах: секретаря суду; старшого секретаря суду; консультанта суду;
  • з 2010р. по 2011р. працював на посадах: головного спеціаліста юридичного відділу Франківської районної адміністрації Львівської міської ради; головного спеціаліста юрисконсульта відділу сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради;
  • з 2008р. по 2010р. у Франківському районному суді м.Львова на посаді судового розпорядника.

За період трудової діяльності неодноразово нагороджувався грамотами Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області.

У 2018р. відзначений Подякою Львівської обласної державної адміністрації.
У 2019р. нагороджений Почесною грамотою голови Державної судової адміністрації України «За сумлінну та бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, активну участь у зміцненні стану організаційного забезпечення діяльності суду і з нагоди Дня працівників суду».
У 2021р. був відзначений Подякою Львівської обласної державної адміністрації «За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста»
В 2019р. отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серія ЛВ №001389 видане 13.03.2019р. Радою адвокатів Львівської області.

Член комітету історії та культурної спадщини адвокатури Львівщини Ради адвокатів Львівської області

Лауреат премії ім.Олени Степанівни.

Бібліотечні ресурси

Електронна бібліотека Університету
 
Електронний бібліотечний каталог
 
Електронна база видавничого дому "Кондор"
 
Онлайн бібліотека навчальної літератури CUL Online
 
Репозитарій монографій та наукових статей викладачів, аспірантів та студентів Університету
 
Репозитарій кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 
Реферативна база даних SCOPUS
 
Інформаційна дослідницька платформа WEB OF SCIENCE
 
Повнотекстові бази даних від видавничої компанії EBSCO PUBLISHING
 
ScienceDirect – політематична база даних повних текстів статей видавництва ELSEVIER
 
DOAB (Directory of Open Access Books) – директорія книг відкритого доступу
 
DOAJ (Directory of Open Access Journals) – каталог рецензованих наукових та академічних журналів на 80 мовах світу з усіх галузей знань
 
Електронна бібліотека WILEY
 
EUROPEANA – європейська цифрова бібліотека
 
EThOS (Electronic Theses Online Service) – наукові праці відкритих архівів британських університетів
 
Нормативні акти України – база законодавчих та нормативних актів України
 
GÉANT — освітній проект мульти-гігабітної інтернет мережі
 
Книги видавництва Springer з науки та досліджень, які можна безкоштовно завантажити
 
Корисна інформація для здобувачів ступенів доктора філософії та доктора наук
 
Фахові періодичні видання КН
 

Обираєте ЛТЕУ?ЛТЕУ

Реєстрація на ЄВІ та/або ЄФВВ для вступу до магістратури або аспірантури Університету

ЛТЕУ

Рейтинг університету за показником участі у програмах Erasmus+

Посідає 26 місце в Україні


ЛТЕУ

Долучайся до телеграм-спільноти ЛТЕУ


Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Електронний кабінет вступника
Центр дистанційного навчання ЛТЕУ
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Об'єднання видавців наукових публікацій
Сторінка ЛТЕУ на FaceBook
Рейтинг абітурієнтів на vstup.info
Програма ЄС по підтримці проектів у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту
Канал ЛТЕУ на YouTube
Наукове товариство ім. Шевченка (Економічна комісія)
Особи з особливими освітніми потребами
Онлайн практика у Приватбанку
Освітній омбудсмен
Освітній омбудсмен