Наукова діяльність
Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи працюють над виконанням науково-дослідних тем «Інституційно-інформаційний механізм стратегічного розвитку індустрії гостинності» (номер держреєстрації 0117U002091) та «Формування теоретико-методологічного забезпечення розвитку і функціонування туристичної галузі України в умовах євроінтеграції» (номер держреєстрації 0117U002092).
Якісними результатами виконання науково-дослідних тем є участь викладачів у конференціях, публікація наукових статей, видання монографій, захист дисертацій та застосування наукових досліджень у навчальному процесі, зокрема:
- організовано та проведено на базі університету І Міжнародну науково-практичну конференцію «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» (31 жовтня – 1 листопада 2018 р.);
- видано колективну монографію «Функціонування та перспективи розвитку туристичної галузі України» (Львів: Видавництво ЛТЕУ, 2018. 376 с.);
- організовано та проведено на базі університету І Міжнародну науково-практичну конференцію «Інновації, тренди та перспективи індустрії гостинності» (12 грудня 2019 р.);
- підготовлено та опубліковано колективну монографію «Практика і перспективи розвитку індустрії гостинності України» (Львів: Видавництво ЛТЕУ, 2019. 199 с.);
- підготовлено та опубліковано колективну англомовну монографію «Trends, Prospects and Challenges of Sustainable Tourism Development» (Львів: Видавництво ЛТЕУ, 2020. – 252 с.)
- організовано та проведено на базі університету II Міжнародну науково-практичну конференцію «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» (27-29 жовтня 2021 р.)
- підготовлено та опубліковано колективну монографію «Роль та значення індустрії туризму й гостинності у розвитку територій, громад, держави» (Львів: Видавництво ЛТЕУ, 2022. 264 с.)
- організовано та проведено на базі університету II Міжнародну науково-практичну конференцію «Інновації, тренди та виклики в індустрії гостинності» (4-5 травня 2023 р.)
- організовано та проведено на базі університету III Міжнародну науково-практичну конференцію «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» (23-24 листопада 2023 р.)
- під керівництвом проф. Мізюка Б.М. було захищено 14 кандидатських та 4 докторські дисертації, проф. Барни М.Ю. - 5 кандидатських дисертацій та 5 докторських дисертацій, проф. Мельник – 2 кандидатські дисертації.
Усі викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи приймають активну участь у міжнародних проєктах, конференціях, програмах підвищення кваліфікації і стажуваннях.
Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти спеціальностей 242 «Туризм і рекреація» та 241 «Готельно-ресторанна справа» здійснюється у різних формах як наукового, так і пізнавального характеру, а саме: участь у науково-практичних конференціях, семінарах, олімпіадах у стінах Львівського торговельно-економічного університету, так і за його межами. За результатами студентських досліджень опубліковано статті у фахових виданнях тези доповідей у матеріалах конференцій. Здобувачі приймають активну участь у діяльності наукового гуртка при кафедрі, у рамках якого представляють презентаційні доповіді на проблематичні тематики сталого та інноваційних напрямів розвитку у туризмі та готельно-ресторанному господарстві.
Здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» та 241 «Готельно-ресторанна справа» приймають участь у якості волонтерів у найбільшому на теренах України фестивалі гостинності та готельно-ресторанного бізнесу – «HoReCa Show Lviv», відвідують спеціалізовані виставки «ТурЕКСПО», «UITT» та ін. Щорічно, під егідою Навчального туристичного центру кафедри туризму та готельно-ресторанної справи студенти відвідують заходи, присвячені «Дням європейської спадщини у місті Львові» при Департаменті туризму Львівської міської ради і заходи управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.
- Науковий звіт за 2021 календарний рік
- Науковий звіт за 2021-2022 навчальний рік
- Науковий звіт за 2022 календарний рік
- Науковий звіт за 2022-2023 навчальний рік
- Науковий звіт за 2023 календарний рік
Детальні звіти про наукову роботу здобувачів вищої освіти галузі знань «Сфера обслуговування».
Збірники матеріалів конференцій - Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації, тренди та виклики в індустрії гостинності» (4-5 травня 2023 р.)
- Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» (27-29 жовтня 2021 р.)
- Матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації, тренди та перспективи індустрії гостинності» (12 грудня 2019 р.)
- Матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» (31 жовтня – 1 листопада 2018 р.)
- Матеріали III Міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» (23-24 листопада 2023 р.)
Монографії - Роль та значення індустрії туризму й гостинності у розвитку територій, громад, держави: монографія. Львів: ЛТЕУ, 2022. 264 с.
- Trends, Prospects and Challenges of Sustainable Tourism Development: monograph. Lviv: Lviv University of Trade and Economics, 2020. 252 p.
- Практика і перспективи розвитку індустрії гостинності України: монографія. Львів: ЛТЕУ, 2019. 199 с.
- Функціонування та перспективи розвитку туристичної галузі України: монографія. Львів: ЛТЕУ, 2018. 376 с.
Бібліотечні ресурси
Обираєте ЛТЕУ?
- Перегляньте перелік спеціальностей та освітньо-професійних програм
- Дізнайтесь про документи, які необхідні для вступу в університет
- Більш детальніша інформація для вступників
- Рейтингові списки вступників на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
ЛТЕУ
Рейтинг університету за оцінками роботодавців
Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців.
ЛТЕУ
Рейтинг університету за показником участі у програмах Erasmus+
Посідає 26 місце в Україні