Факультет права

Декан

Заступники декана

Провідні фахівці

  • Стасів Іванна Маркіянівна
  • Яблонська Наталія Михайлівна

До складу факультету входять 4 кафедри:

  • Кафедра теорії держави і права
  • Кафедра цивільного і господарського права та процесу
  • Кафедра кримінального права та процесу
  • Кафедра історії і філософії

Факультет права ЛТЕУ. Презентація

Факультет права заснований у 1996 році. Цьому передувало створення у 1986 році кафедри права, а у 1992 році – відкриття спеціалізації «Правознавство». Особливу увагу керівництво університету та факультету звертало і звертає на формування викладацького складу з числа професійних фахівців, які не тільки мають глибокі в галузі права, а й займаються практичною діяльністю поєднуючи з науковою роботою.

Наука

Юридична клініка

На факультеті права активно діє юридична клініка "Pro bono" Львівського торговельно-економічного університету.

Робота юридичної клініки здійснюється у двох спеціалізованих аудиторіях у корпусі У. Самчука 9 - 520 аудиторія та консультаційний центр у корпусі по вулиці Бр. Тершаківців 2/а.

На теперішній час, клініка надає безоплатну первинну правову допомогу, а саме:

  • надання правової інформації;
  • надання усних і письмових консультацій і роз’яснень з правових питань;
  • допомога у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру;
  • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Детальніше

Студентське самоврядування на факультеті права

На факультеті права активно функціонує Студентське самоврядування, яке складається зі Старостату, Студентської ради факультету права та Студентського наукового товариства. Студенти факультету права вміють удало поєднувати навчання з дозвіллям. Враховуючи всі виклики сучасності, пандемію, війну та інші негаразди, які спіткають кожного з нас, студенти намагаються максимально якісно бути задіяними у всіх процесах, адже активна життєва позиція – це ключ до успіху.

Студентське наукове товариство є організатором «круглих столів», зустрічей з провідними юристами-практиками. Члени студентського наукового товариства приймають участь у всіх можливих конкурсах, тренінгах, семінарах, де гідно представляючи юридичну школу університету та здобувають нові навички.

Викладачі факультету намагаються підтримати всі ініціативи з боку студентів та сприяти їх реалізації.

Сторінки у соц. мережах, де можна ознайомитись більш детально зі всією діяльністю:  https://instagram.com/law_lute?igshid=YmMyMTA2M2Y= (Instagram)

Факультет права ЛТЕУ (Facebook)

Міжнародне співробітництво

Викладачі факультету права чітко усвідомлюють, що для вдосконалення своїх професійних та особистісних навиків потрібно брати участь у міжнародних заходах та налагоджувати міжнародне співробітництво. Тому за сприяння університету та участі університету у різних міжнародних програмах викладачі і студенти мають змогу активно комунікувати з іноземними колегами, переймати досвід та ділитись своїм вміннями. Університет є учасником програми  Erasmus, тому викладачі підвищували свою кваліфікацію у провідних закладах Польщі, Угорщини, Словаччини, приймали викладачів з юридичного факультету Дебреценського університету.

Крім того, будучи висококваліфікованими спеціалістами, викладачі самостійно шукають іноземні програми, в яких можна брати участь, так, вдалось попрацювати у Віденському університеті, здобути нові знання та досвід у Літній школі в Брюселі.

Також, враховуючи важливий нюанс, що університет є частиною COOP Україна, представники факультету брали участь у міжнародних конференціях, які стосуються кооперації, це є важливим моментом, оскільки кооперативний напрямок є особливістю нашого університету. Вдалось взяти участь в конференції в Манчестері (Англія) присвяченій зародженню та розвитку кооперативного руху. Також відбулись подорожі в: Варшаву (Польща) і зустріч там з представниками Індії та Пд. Кореї; Севілью (Іспанію), де вдалось не тільки перейняти досвід світових представників кооперації, але й виступити з доповіддю про ситуацію в Україна та усі наслідки війни; Вашингтон (США), де відбувся також виступ та налагодження контактів з американськими колегами.