Майстерня професійних можливостей від Китайсько-Українського навчального центру економіки та торгівлі

20.12.2021 14:56

16 грудня 2021 року у режимі онлайн зв’язку відбулася церемонія закриття першої програми підготовки в рамках діяльності Китайсько-Українського навчального центру економіки та торгівлі «Майстерня професійних можливостей».

На церемонії були присутні  від університету: ректор, професор Куцик П.О., директор Центру міжнародної освіти та співпраці Штанько Т.М., декан факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій, професор Полякова Ю.В., завідувач кафедри теорії держави та права, доцент Олашин М.М. та студенти-учасники програми. Від Чжецзянського  інституту економіки і торгівлі: декан факультету інформаційних технологій Шан Вей, заступник декана факультету інформаційних технологій Ху Цзянь, заступник директора Міжнародного центру обміну та співпраці Си Їнся, викладач факультету інформаційних технологій Ліу Фан, викладач Міжнародного центру обміну та співпраці Сюань Цзяхуей, Ян викладач Міжнародного центру обміну та співпраці Мей. Від компанії Сіпей: начальник міжнародного відділу компанії Бай Пхін, директор представництва Сіпей в Україні Чжу Хаоюй, спеціаліст міжнародного відділу компанії Юрій Гендель.
Програма реалізовувалася з метою ефективного сприяння інтернаціоналізації університетів у відповідності до державної програми Китайської Народної Республіки "Один пояс, один шлях" і тривала у період  з 17 травня до 31 жовтня 2021 року спільно з Чжецзянським  інститутом економіки і торгівлі. Вона призначалася для підготовки фахівців з високоякісними технічними навичками, які матимуть належні професійні здібності, оволодіють основними знаннями  у сфері електронної комерції, знатимуть систему електронної комерції, будуть в змозі займатися інтернет-маркетингом і веб-дизайном для електронної комерції та адаптуватися до потреб технологічної  інновації підприємства.
В межах підготовки студенти вивчили три дисципліни обсягом 16 академічних годин кожна:  введення в електронну комерцію; електронний маркетинг; макет сторінки сайту електронної комерції. В кінці семестру був організований іспит за курсом.
Під час церемонії було вручено сертифікати  кращим студентам, які успішного склали іспит з курсу "Електронна комерція + технологія" від Чжецзянського Інституту Економіки і Торгівлі.
Ректор університету, професор П.О. Куцик від імені всього колективу, задіяного у реалізації проєкту, студентів і від себе особисто подякував колегам з Чжецзянського  інституту економіки   і торгівлі   за чудову ініціативу, високий професіоналізм та висловив надію на подальшу ефективну та плідну співпрацю, а також висловив велику вдячність компанії Сіпей за сприяння та всебічну підтримку.