Наукове обговорення сучасних проблем економіки підприємства

10.09.2023 16:26

8-9 вересня 2023 р. на базі Одеського національного економічного університету відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», де Львівський торговельно-економічний університет виступив співорганізатором форуму.

Разом з ЛТЕУ співорганізаторами наукового форуму виступили Міністерство освіти і науки України, Одеський національний економічний університет, Вармінсько-Мазурський університет (Польща), Університет Вища школа бізнесу (Польща), Університет економіки в Братиславі (Словаччина), Університет прикладних наук (Німеччина), Київський національний економічний університет та Національний університет «Одеська Політехніка».
На пленарному засіданні в режимі онлайн були присутні викладачі з п’яти кафедр ЛТЕУ: економіки; підприємництва, торгівлі та логістики; фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу; менеджменту; комп’ютерних наук, а також аспіранти ОНП "Економіка". На секційних засіданнях у дистанційному режимі у межах роботи дев’яти секцій було обговорено 14 доповідей викладачів, аспірантів та докторантів університету.