Засідання студентського наукового гуртка "Фінансово-економічне забезпечення розвитку суб’єктів підприємництва"

28.09.2023 10:25

27 вересня 2023 року відбулося засідання студентського наукового гуртка "Фінансово-економічне забезпечення розвитку суб’єктів підприємництва" кафедри фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу.

Відкрила засідання вітальним словом звернулася до активної студентської молоді керівник наукового гуртка, доцент Т. В. Мединська і презентувала план заходів на 2023/2024 н.р. та наголосила про важливість участі здобувачів у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, конкурсах наукових робіт, міжнародних наукових проєктах, круглих столах, вебінарах і тренінгах.
Заступник завідувача кафедри фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу з наукової роботи, професор Н. М. Рущишин зазначила, що студентський науковий гурток є невід’ємною складовою наукової роботи кафедри і відмітила про вагомий доробок наукової діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".
На засіданні студентського наукового гуртка "Фінансово-економічне забезпечення розвитку суб’єктів підприємництва" було обрано голову гуртка – Надію Криворучко (ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування") та заступників – Юлію Момрик (ОПП "Фіскальне та митне адміністрування") та Віталія Забіян (ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування").